Gwiazdy

Michał Wiśniewski pokazał tatuaże swoich dzieci. "Jestem z Was dumny!" Mandaryna szybko skomentowała wpis

Michał Wiśniewski

Justyna Rojek/East News

Gwiazdy

Michał Wiśniewski pokazał tatuaże swoich dzieci. "Jestem z Was dumny!" Mandaryna szybko skomentowała wpis

Michał Wiśniewski

Justyna Rojek/East News

Michał Wiśniewski jest dumnym ojcem piątki dzieci. Teraz muzyk pokazał zdjęcie Xaviera i Fabienne, którzy są owocem jego związku z Mandaryną. Rodzeństwo utrzymuje ze sobą świetne relacje, o czym świadczy ich wspólny tatuaż. Zdjęcie nastolatków wyjątkowo rozczula. 

Dzieci Michała Wiśniewskiego 

Mimo kilku nieudanych małżeństw, muzyk cieszy się świetną relacją ze swoimi dziećmi: 18-letnim Xavierem, 17-letnią Fabienne (dzieci z relacji piosenkarza z Mandaryną) oraz 14-letnią Etiennette i 12-letnią Vivienne (owoce związku z Anną Świątczak). Niedawno na świat przyszło piąte dziecko artysty - synek Falco.

Teraz muzyk pokazał zdjęcia Xaviera i Fabienne. Rodzeństwo zrobiło sobie takie same tatuaże na znak jedności. Dumny ojciec nastolatków napisał tak:

- To nie jest ich pierwszy tatuaż. Ale jak trzeba się szanować, żeby zdecydować się na taki sam motyw? Symbol, że zawsze mogą na siebie liczyć. Jestem z Was dumny! Chyba nam się udało Marta - czytamy we wpisie. 

Post skomentowała sama Mandaryna. Jej także spodobał się pomysł dzieci: - Udało się najlepiej jak tylko można. FX - nasze skrzydła - napisała piosenkarka. 

Entuzjazmu nie kryli także fani Michała i Marty Wiśniewskich, którzy komentowali wpis:

  • Ale to jest rodziców zasługa że nauczyli ich wzajemnego szacunku i miłości. Brawo dla Was.
  • A pamiętam, jak przychodzili na świat, piękne.
  • Chciałabym, aby moje dzieci były takim wzorem dla siebie.

Żony Michała Wiśniewskiego

Pierwszą żoną była Magda Famme, z którą małżeństwo przetrwało do 2001 r. W 2002 r. lider "Ich Troje" poślubił Martę Mandrykiewicz, a ceremonia ślubna pary w Kirunie była transmitowana na żywo w programie TVN "Jestem, jaki jestem". Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak. W latach 2012-2019 wokalista był mężem Dominiki Tajner. 

Pola Wiśniewska jest piątą żoną wokalisty. Para zaręczyła się pod koniec 2019 roku, a kilka miesięcy później wzięła ślub.

Zobacz też:
Co sądzisz o tym artykule?
75
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0