Gwiazdy

Martyna Wojciechowska w makijażu wykonanym przez córkę. "Każdy dzień jest dobry, żeby coś zrobić inaczej niż zwykle"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Martyna Wojciechowska chwali się umiejętnościami swojej ukochanej córki. Dziennikarka i podróżniczka opublikowała zdjęcie, na którym przedstawiła efekty makijażu wykonanego przez Marysię. Widać, że dziewczynka zna się na rzeczy. Mama z idealnie wyrysowaną kreską na powiece wygląda zjawiskowo.

Martyna Wojciechowska

Koronawirus pokrzyżował wyjazdowe plany Martyny Wojciechowskiej. Z tego względu więcej czasu spędza w domu. Z takiego obrotu sytuacji z pewnością ucieszyli się bliscy, którzy przez ostatni rok mieli okazję spędzić z podróżniczką trochę więcej czasu.

Dziennikarka obecność w kraju wykorzystała również na sprawy, na które w pędzie codzienności nie miała nigdy czasu. Wraz z mężem Przemkiem Kossakowskim zabrała się za drobne remonty w mieszkaniu. Więcej uwagi poświeciła także córce. Wspierając pasję Marysi, na chwilę wcieliła się nawet w rolę modelki i pozwoliła wykonać sobie makijaż. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Co z tego wyszło?

Córka Martyny Wojciechowskiej – dziewczynka o wielu pasjach i talentach

Córka Martyny Wojciechowskiej to istny wulkan energii. Marysia mimo młodego wieku chłonie życie garściami, rozwija swoje pasje i wciąż doświadcza nowych rzeczy. Dziewczynka od zawsze interesowała się sportem. Jak przyznała dumna mama, jej latorośl biega, jeździ na rolkach, a także ćwiczy akrobatykę i latanie w tunelu aerodynamicznym. Serce Marysi porwała także sztuka. Młoda dama na Instagramie publikuje wykonane przez siebie rysunki. Trzeba przyznać, że portrety w jej wydaniu robią wrażenie.

Córka Martyny jeden ze swoich talentów testuje również na samej mamie. Dziewczyna jakiś czas temu poczuła smykałkę do wykonywania makijażu. Podróżniczka wciela się więc co jakiś czas w rolę modelki, a efektami dzieli się ze swoimi fanami.

MAKIJAŻ BY MARYSIA! Moja 13-letnia córka postanowiła mnie dziś umalować i wystylizować! Jak oceniacie efekt? Bo ja czuję się… inaczej. I bardzo mi to odpowiada! Każdy dzień jest dobry, żeby coś zrobić INACZEJ niż zwykle!

– napisała dziennikarka.

Fani podziwiają talent dziewczynki. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci prawili wiele komplementów, a także odwołali się do swoich doświadczeń.

- Makijaż made with love, bliskość z córką i pełne zaufanie. Nie może być piękniej! Brawo Wy. Gdy mnie pomalowała moja 6-letnia córka, to nie przypominałam siebie, ale ta radość w jej oczach, że mogła mnie pomalować - czytamy pod fotką.

Czy Marysia zostanie zawodową makeupistką? Patrząc na makijaż, który zrobiła swojej mamie, wszystko jest możliwe.

Martyna Wojciechowska opowiedziała o narywaniu programu „Kobiety na krańcu świata” w czasach pandemii koronawirusa.

Zobacz także:

Martyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed 32 lat. "Jaka stylowa kurteczka"

Martyna Wojciechowska świętuje 3 miesiące małżeństwa: "Każdy dzień jest lepszy od poprzedniego"

Kabula nagrała swój pierwszy teledysk. Dumna Martyna Wojciechowska pochwaliła się klipem córki

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości