Gwiazdy

Marietta z "Hotelu Paradise" o wzajemnym szacunku i hejcie: "Traktujmy drugiego tak, jak sami chcemy być traktowani"

Gwiazdy

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Hotel Paradise". 24-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i pomimo dotykającego ją hejtu, chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami z obserwatorami. Tym razem postanowiła poruszyć temat akceptacji i kobiecości.

Marietta z "Hotelu Paradise" o akceptacji siebie

Choć jest krytykowana za poprawianie urody, nie wstydzi się o tym mówić. Wręcz przeciwnie – Marietta postanowiła poruszyć kwestię kobiecości, akceptacji i szacunku do drugiego człowieka. Uczestniczka "Hotelu Paradise" opublikowała niedawno zdjęcie ukazujące jej powiększone usta, za co została mocno skrytykowana przez obserwatorów. Nie uciekła jednak od tematu i komentarzy, które ją zabolały. 24-latka wyszła naprzeciw hejterom, wstawiając na Instagramie wymowny post.

Trzy twarze. 1.wyrachowana, zimna, stanowcza 2.kobieca, zmysłowa, zalotna 3.radosna, ciepła, bałaganiara ? :) a przede wszystkim.. skromna !

- napisała Marietta.

Nie ważne jaka kobieta jesteś, ważne ze nią jesteś ! Ze jesteś silna mądra i piękna, piękna niezależnie do tego czy masz powiększone usta, czy masz zrobione rzęsy, czy się malujesz czy nie, jaki masz kolor włosów ❤️. Szanujmy swoje style, swoje osobowości, traktujmy drugiego tak jak sami chcemy być traktowani

- dodała zwyciężczyni "Hotelu Paradise".

Niekończący się hejt

Pomimo wystosowanego apelu Marietty, hejterzy nie ustępują w publikowaniu uszczypliwych komentarzy. Pod postem pojawiło się wiele ubliżających wiadomości, jednak Marietta się do nich nie odniosła i postanowiła skupić się na tych, które wyraziły słowa uznania i wsparcia.

Te usta jak joker

Ale brzydal

❤️najważniejsze że jesteś po prostu sobą pozdrawiam gorąco ?

bardzo ładny post

A mi się więcej podobałaś bez tych wszystkich kombinacji.... teraz to jak jedna z wielu, ale jak się tak dobrze czujesz to najważniejsze?

- czytamy.

"Hotel Paradise" - druga edycja już od 31 sierpnia w TVN7

O tym, że już pod koniec sierpnia rozpocznie się kolejna edycja programu, poinformowała w mediach społecznościowych jego prowadząca, Klaudia El Dursi.

Finally! Druga edycja Hotelu Paradise rusza już 31.08. Kto się nie może doczekać. Oj będzie się działo

- zdradziła.

W nowej edycji "Hotelu Paradise" udział weźmie dziesięcioro młodych i odważnych osób, które szukają miłości. Pierwszą uczestniczką będzie pochodząca z Suwałk 25-letnia Magda Jankowska, znana jako Madziiex.

Premierowy odcinek będzie można obejrzeć 31 sierpnia zarówno w TVN7, jak i na antenie TVN. Pozostałe odcinki transmitowane będą od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na antenie TVN7. Ponadto dłuższe i niecenzurowane odcinki reality show będzie można oglądać online na stronie Player.pl.

Klaudia El Dursi o hejcie: "Miałam taki czas w życiu, że musiałam zamknąć się w sobie i w swoim pokoju, przetrawić to wszystko". Zobacz wideo:

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości