Gwiazdy

Maja Bohosiewicz uczy dzieci przegrywać. Odpowiedź synka zaskoczyła gwiazdę

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Maja Bohosiewicz o FOMO

Maja Bohosiewicz opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie synka i opatrzyła je ważnym wpisem. Po jednym z niepowodzeń chłopca podczas gry aktorka postanowiła wytłumaczyć mu, czym jest przegrana i jak należy ją przyjmować. Odpowiedź Zacharego mocno zdziwiła jego mamę.

Maja Bohosiewicz w Dubaju

Maja Bohosiewicz wraz z rodziną przeprowadziła się do Dubaju. To właśnie tam aktorka postanowiła zająć się biznesem, a także kształcić dzieci. Gwiazda o dłuższym pobycie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich opowiadała przed świętami na Instastory. Jak przyznała, dla starszego syna załatwia na miejscu przedszkole. Wraz z mężem wybrali także mieszkanie.

- Byliśmy wczoraj oglądać tutaj jedno przedszkole. Zachary powinien pójść do szkoły, do year one. Natomiast nie chciałabym mu robić takiej rewolucji, ponieważ wcale nie umie jeszcze dobrze pisać i czytać, poza tym po angielsku nie umie czytać. Myślę, że dla niego to będzie za trudne, więc chcę, żeby poszedł do przedszkola na pół roku - powiedziała Maja.

Podróże samolotem i nie tylko 

Słuchają się jej samoloty
Słuchają się jej samolotyDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Maja Bohosiewicz uczy dzieci przegrywać

Obecnie gwiazda publikuje w sieci widoki ogromnych wieżowców i zdradza tajemnice codziennego życia w innej kulturze. Niedawno pochwaliła się zdjęciem synka, który gra w golfa. Jak się okazało, po przegranej Zachary nie mógł pogodzić się z wynikiem. Mama rozpoczęła więc tłumaczenie. Aktorkę zaskoczyła jednak odpowiedź chłopca.

Patrzę, jak roni słone łzy przegranej i krzyczy, że już NIGDY więcej nie będzie grał, ale NIGDY! Tłumaczę: - synku, nie patrz na innych. Patrz tylko na siebie. Pamiętaj, żeby zawsze być lepszym - ale tylko od siebie samego. Kiedy żołnierze szli na wojnę i każdy z nich miał miecz i tarcze, mówiło się: "wróć z tarczą, na tarczy, ale nigdy bez tarczy". To znaczy, wróć jako wygrany, wróć jako przegrany, ale nigdy się nie poddawaj podczas gry. Kochanie, wróciłeś z tarczą ! Zachary, nie płacz, wróciłeś z tarczą!!! - mamo!! Ale dlaczego nie z dwoma!!??  Apetyt po mamie.

Post ten bardzo szybko zauważyli fani. Pod zdjęciem zamieścili wiele komentarzy, w których doceniali chłopca za jego ducha walki. Z takim zaangażowaniem być może Zachary wyrośnie w przyszłości na sportowca.

"Mam to samo z synem lat 10, on ciągle i w każdej dziedzinie sportu musi być najlepszy". "Przykro mi Maja, jestem tu #teamZachary … to jest właśnie prawdziwy duch zwycięzcy. Szanuję i chętnie go podszkolę", "Hit", "Mistrz" - chwalili internauci.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości