Gwiazdy

Małgorzata Ohme podsumowuje miniony rok. "Czasem wystawiałeś na próby"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Małgorzata Ohme

Rozpoczął się 2022 rok, więc wiele gwiazd podsumowuje minione 12 miesięcy. Małgorzata Ohme, prowadząca Dzień Dobry TVN, przyznała, że w 2021 przeżywała i te dobre, i te złe chwile, ale mimo to nie traci pogody ducha.

Małgorzata Ohme żegna 2021 rok

Gwiazdy w mediach społecznościowych publikują posty o tym, jak będą wspominać miniony rok. Snują też plany na przyszłość i robią noworoczne postanowienia. Małgorzata Ohme przyznała, że nie każdy moment w 2021 był dla niej łaskawy, jednak jest wdzięczna za to, co ją spotkało.

Ceniona i lubiana prowadząca Dzień Dobry TVN na swoim profilu na Instagramie pokazała piękne zdjęcie, na którym szczerze się uśmiecha. Po jej wpisie można sądzić, że właśnie z takim nastawieniem wita nowy rok.

- Dzięki 2021 za wszystko, co dobre. Byłeś szczodry wobec mnie, choć czasem wystawiałeś na próby. Raczej jesteś kobietą niż mężczyzną. Pewnie się jeszcze spotkamy w innych światach - napisała Ohme.

Nowy rok

Nowy Rok - krok w stronę zdrowia
Nowy Rok - krok w stronę zdrowia
wideo 2/4

Fani składają życzenia Małgorzacie Ohme

Profil prezenterki obserwuje niespełna 100 tys. osób. Ohme zgromadziła wokół siebie życzliwą społeczność, która życzy jej wszystkiego co najlepsze w nowym roku.

- "Dużo zdrowia i szczęścia w nowym roku!", "Gosiu, życzę wspaniałego roku 2022. Dużo miłości i radości", "Pani uśmiech jest zaraźliwy! Od razu człowiek się uśmiecha. Niech się darzy!", "Jaka ładna ta pani i fajna", "Życzę ci wrażliwości, pogody ducha, samych miłych zaskoczeń i szczodrości tego świata. Ściskam i więcej live’ów" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości