Gwiazdy

Ania Karwan o zawodowej i życiowej transformacji. "Nie chcę udawać i uśmiechać się na siłę"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Ania Karwan
Ania Karwan Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

3 stycznia 2022 r. odbyła się premiera singla i teledysku do utworu "Ostatni Raz" - Karwan & Grzech feat. Kasta. W naszym programie artyści opowiedzieli o zawrotnej historii powstania tej piosenki. Wokalistka zdradziła także tajemnicę dotyczącą jej życiowej transformacji.

Historia powstania utworu "Ostatni Raz"

"Ostatni Raz" to singiel, który powstał przy współpracy trzech utalentowanych artystów. Jego historia nie była jednak tak oczywista. Instrumentalny utwór skomponowany przez Grzecha Piotrowskiego w 2018 roku do filmu Maćka Kawulskiego przeleżał w szafie aż dwa lata

- Nie dogadaliśmy się w kwestiach artystycznych z Maćkiem Kawulskim. Nie mogło się zdarzyć nic fajniejszego. W ubiegłym roku spotkaliśmy się z Anią, która napisała oszałamiający tekst. W ten sposób powstał ten duet - powiedział Grzech.

Utwór w nowej wersji spodobał się Maciejowi. Ten zaproponował jednak, by dodać trochę męskiego głosu. Tak do współpracy zaproszono Waldemara Kastę.

- Chyba najważniejszą rzeczą, jeśli chodzi o tę piosenkę to fakt, że niesie ogromną prawdę. My spotkaliśmy się z Grześkiem lata temu, ale wtedy nie było przestrzeni, żeby coś razem zrobić. W życiu też dużo rzeczy się przewartościowało. Ja zaczęłam zupełnie inaczej podchodzić do muzyki – mówiła Anna Karwan w Dzień Dobry TVN. Premiera singla odbyła się 3 stycznia 2022 roku.

Nowa płyta Ani Karwan

Nowy singiel to zapowiedź nadchodzącej płyty Ani Karwan. Krążek ukaże się już wiosną tego roku. Czego możemy się spodziewać? Wokalistka przyznała, że nadchodzący materiał będzie zupełnie inny.

Pandemia pokazała mi, że nie chcę się już więcej ukrywać pod żadną maską. Ukrywasz się pod czymś, co ma ochronić twoją tożsamość. Nakładasz na tożsamość coś, co sprawia pozór ciebie. Jestem wdzięczna za to, co się do tej pory wydarzyło, ale ja już nie chcę udawać i uśmiechać się na siłę. Bardzo się tego bałam, bo egzystowanie w show-biznesie jest trudne

Zobacz wideo: Ania Karwan i Grzech feat. Kasta w utworze "Ostatni raz"

Ania Karwan i Grzech feat. Kasta w utworze „Ostatni raz”
Ania Karwan i Grzech feat. Kasta w utworze „Ostatni raz” Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości