Gwiazdy

Duet Miętha na scenie Dzień Dobry TVN. Singiel "Czeka na mnie" promuje ich najnowszy album

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Miętha w piosence „Czeka na mnie”

Miętha to duet, który tworzą raper Skip oraz producent AWGS. Mają swój osobliwy styl, a w ich piosenkach dominuje wyczuwalny, pulsujący beat, który sprawia, że ma się ochotę poruszać głową i biodrami. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali singiel promujący nowy krążek.

Zespół Miętha

W czerwcu ubiegłego roku miała miejsce premiera mini albumu Mięthy pt. "Szum". Tym razem fani zespołu mogą zasłuchiwać się w płycie pt. "36.6", która ukazała się 15 października.

Znalazły się na niej m.in. takie piosenki jak: "Odejdź", "Mamo", "Czeka na mnie", "Guilty Gucci" z gościnnym udziałem Palucha oraz hit "Zanim pójdziesz". Ten ostatni, powstały we współpracy z Natalią Szroeder, na samym YouTubie ma już blisko 2 mln wyświetleń.

Album "36.6" i singiel "Czeka na mnie"

Tytuł albumu “36,6” nawiązuje do naturalnej temperatury ludzkiego ciała, a utwory poruszają temat złożoności ludzkiego charakteru w zderzeniu z codziennością. Z kolei singiel "Czeka na mnie" doczekał się teledysku. Klip w reżyserii Rogera Wanke to afro-trapowe i beztroskie pożegnanie wakacji prosto z włoskiej Sycylii.

Zobaczcie występ duetu Miętha na scenie Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: J. Dudek

Pozostałe wiadomości