Antek Smykiewicz i Robert Sadowsky przedstawiają muzyczną historię o miłości

Autor:
Nastazja
Bloch
Smykiewicz i Sadowsky w piosence „Choćby mówili”

Antek Smykiewicz i Robert Sadowsky połączyli siły. Muzycy na naszej scenie zaśpiewali wspólny singiel "Choćby mówili". Muzyczno-liryczna opowieść o miłości to inspiracja twórczością wielkich artystów.

Antek Smykiewicz i Robert Sadowsky - wspólny projekt

Antek Smykiewicz znany jest z takich przebojów jak: "Pomimo burz" czy "Jak wiatr". Teraz połączył siły z Robertem Sadowskim. Artyści razem wykonali ukłon w stronę najpiękniejszych polskich piosenek minionej epoki i nagrali singiel "Choćby mówili". Wspólna kompozycja to muzyczno-liryczna opowieść o miłości inspirowana twórczością wielkich artystów. Do utworu powstał także klip.

Smykiewicz i Sadowsky na scenie Dzień Dobry TVN

Antek Smykiewicz to polski wokalista i autor tekstów. Choć muzyczną karierę rozpoczął znacznie wcześniej, dopiero w 2015 roku popularność przyniósł mu debiutancki singel "Pomimo burz" autorstwa Marka Kościkiewicza.

Sadowsky, właściwie Robert Łukasz Sadowski, to polski producent muzyczny, klawiszowiec, kompozytor, aranżer i autor tekstów. Z muzyką związany od najmłodszych lat, kształcił się muzycznie pod okiem kilku wybitnych pedagogów.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości