antek smykiewicz

  antek smykiewicz

  Antek Smykiewicz oraz Sadowsky wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Na gwiazdkę". To jeden z trzech nowych utworów na reedycji wydanego w 2020 roku albumu "Wigilia Deluxe" z najpiękniejszymi piosenkami świątecznymi i kolędami.

  Antek Smykiewicz jeszcze przed pandemią wyjechał wraz z żoną w podróż po Azji, połączoną z miesiącem miodowym. Sytuacja uniemożliwiła parze powrót do domu na początku izolacji. Okazja pojawiła się dopiero teraz, aż po 100 dniach od wyjazdu. Antek wraz z żoną wreszcie wracają do kraju. Jak polski wokalista i autor piosenek będzie wspominał pandemię spędzoną w Kambodży ?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Antka Smykiewicza z rodzeństwem: Tadeuszem Smykiewiczem, Pauliną Smykiewicz, Dorotą Meuszyńską, Karolem Smykiewiczem oraz Klarą Łaskawską. W sumie Państwo Smykiewicz mają dziesięcioro dzieci. Jak wygląda życie w tak licznej rodzinne? Czy wszyscy utrzymują ze sobą bliski kontakt? Co jest dla nich najważniejsze? I dlaczego w dzieciństwie im dokuczano?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Antek Smykiewicz wykonał utwór zatytułowany "Wspólny czas". Piosenka zapowiada nową płytę wokalisty, która ukaże się jesienią tego roku.

  Na premierze teledysku do najnowszej piosenki Leszka Stanka "In blue" pojawili się miedzy innymi: Małgorzata Rozenek-Majdan, Michał Piróg, Antek Smykiewicz, Hanna Lis, Łukasz Jemioł i Tomasz Ciachowski. Za co cenią piosenkarza? I jak tego wieczoru czuł się sam gwiazdor?

  W Dzień Dobry TVN odbyła się premiera klipu Moniki Lewczuk do utworu Biegnę. Piosenka jest kolejnym singlem z debiutanckiej płyty wokalistki zatytułowanej #1. W wersji radiowej i teledyskowej utworu gościnnie wystąpił Antek Smykiewicz.

  Już jutro wielka impreza sylwestrowa TVN Hello 2017. Zobaczcie, jak wygląda scena, na której wystąpią nasze gwiazdy. Co zagrają podczas zabawy: Natalia Nykiel, Antek Smykiewicz i Sound'n'Grace? Rozmawiał z nimi prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Antek Smykiewicz z nową piosenką "Cud". Posłuchajcie i oceńcie ją! I koniecznie zobaczcie choreografię Doroty Wellman i Marcina Prokopa... :-)

  Czy można przewidzieć, że dana piosenka będzie hitem? O receptę na sukces w branży muzycznej oraz o to, czym są "writing campy" zapytaliśmy czołowych polskich wokalistów i muzycznych producentów.

  Antek Smykiewicz - to utalentowany młody artysta, który podbija serca polskich słuchaczy. Na scenie Dzień Dobry Wakacje w Kołobrzegu zaprezentował piosenkę "Jak sen". Podoba się Wam?

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry Wakacje w Kołobrzegu, a w programie: Andrzej Bargiel pobił rekord Śnieżnej Pantery. W miesiąc zdobył pięć siedmiotysięczników. Jak czuje się po powrocie do Polski? A także Ula Chincz przetestuje koreańskie metody dbania o kobiecą urodę. A na naszej scenie młody i bardzo utalentowany Antek Smykiewicz. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Anny Kalczyńskiej i Filipa Chajzera.

  Drugi raz, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, goście Dzień Dobry TVN: Sarsa, Margaret, Kasia Popowska, Pamela Stone, Antek Smykiewicz i Rafał Brzozowski postanowili połączyć siły i nagrać wspólną płytę „Gwiazdy po kolędzie”. Powiedzieli nam, na co zostaną przeznaczone pieniądze ze sprzedaży tego albumu i kiedy zagrają wspólny koncert.

  Wszystkich fanów zapraszamy na spotkanie z: Sarsą, Margaret, Kasią Popowską, Antkiem Smykiewiczem, Rafałem Brzozowskim i Pamelą Stone! W sobotę, 12 grudnia, będziecie mogli dostać autograf, zrobić sobie "selfie" i porozmawiać ze swoim idolem! Zaczynamy o 8.30! Czekamy na Was!

  Na dachu Dzień Dobry TVN wraz ze swoim zespołem wystąpił dziś Antek Smykiewicz. Wokalista, finalista muzycznego talent-show powraca ze swoim najnowszym singlem "Pomimo burz". Posłuchajcie!