Gwiazdy

Natalia Szroeder i jej muzyczna metamorfoza. "Wydaje mi się, że jest to trochę eklektyczny krążek"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Natalia Szroeder zachwyca muzyczną przemianą

Na ten album fani Natalii Szroeder wyczekiwali z niecierpliwością kilka lat. 5 listopada ukazała się najnowsza płyta "Pogłos". Artysta zaprezentowała na naszej scenie jeden z premierowych singli, a także opowiedziała o swojej muzycznej metamorfozie.

Natalia Szroeder - premiera krążka "Pogłos"

Nowy album Natalii Szroeder to najpiękniejsza muzyczna metamorfoza ostatnich lat. Tym razem artystka daje się poznać z zupełnie innej strony. Na krążku znalazło się 11 kompozycji, które porywają serca fanów i nakłaniają do refleksji nad otaczającym nas światem.

Wszyscy czekaliśmy na tę płytę, ja też. Różne rzeczy działy się po drodze, że trwało to aż 5 lat. To kawał czasu, jestem zupełnie inną osobą. Ja przede wszystkim 5 lat temu byłam młodym człowiekiem, mniej doświadczonym. Teraz mam tych doświadczeń życiowych i branżowych więcej, więc jestem mniej dziewczyną, bardziej kobietą 

Ponadto artystka dodała, że nowa płyta charakteryzuje się różnorodnością. - Jeśli chodzi o rap, hip-hop, lubię się sprawdzać. Lubiłam testować i romansować z różnymi gatunkami muzycznymi. Wydaje mi się, że jest to trochę eklektyczny krążek, ale bardziej jeśli chodzi o instrumentarium. Zdarzają się utwory taneczne, melancholijne. Jest różnorodność -dodała.

Piosenka "Powinnam?"

Natalia na naszej scenie zaśpiewała piosenkę "Powinnam?". Jak przyznała, utwór ten to "podsumowanie ostatnich lat moich muzycznych działań, ciągłych prób sprostania wymaganiom wszystkich, doskakiwanie do poprzeczek, do których nie miałam ochoty doskakiwać. Rok 2021 będzie początkiem czegoś nowego, wyczekanego, wypracowanego i wymarzonego".

Natalia Szroeder w piosence "Powinnam?"
Natalia Szroeder w piosence "Powinnam?" Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molęcki/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości