Gwiazdy

"Mam Talent!": Aż trzy osoby awansowały do finału

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Kolejni finaliści 13. edycji „Mam Talent!”

Za nami kolejny emocjonujący odcinek 13. edycji "Mam Talent!". Ku zaskoczeniu wszystkich jurorzy użyli "platynowego przycisku". Do finału trafiło aż trzech uczestników: Dominika Krzymowska, Krzysztof Jaros i Mariusz Bochniarz. O swoich umiejętnościach finaliści opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

"Mam Talent!".  Dominika Krzymowska z platynowym przyciskiem

Podczas drugiego odcinka na żywo 13. edycji "Mam Talent!" jury w składzie Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińskia i Jan Kliment, podobnie jak widzowie siedzący przed ekranami telewizorów, nie mieli łatwego zadania. Musieli wybrać najlepszych z najlepszych. Nie obyło się bez wzruszeń i emocji. Po raz pierwszy w tej serii został użyty tzw. platynowy przycisk, który zapewnił Dominice Krzymowskiej awans do finału.

Totalnie się nie spodziewałam. To było takie zaskoczenie i wyróżnienie. Jeszcze z takimi wspaniałymi artystami występować to był zaszczyt i przyjemność. Jestem bardzo wdzięczna

Dominika pochodzi z rodziny cyrkowej i cały czas doskonali swoje umiejętności. Z wykształcenia jest artystką cyrkową, ale studiowała też język francuski.

"Mam Talent!". Krzysztof Jaros i Mariusz Bochniarz awansowali do finału

Do finału dostał się też Krzysztof Jaros. Małgorzata Foremniak była zachwycona występem uczestnika, do którego zwróciła się słowami: "Ty jesteś tańcem".

- Myślę, że to najpiękniejsze słowa, które mogłem usłyszeć. Bardzo zależało mi na tym, by pokazać prawdę - wyznał Krzysztof.

Taniec towarzyszy mu od dziecka. - W wieku 5 lat na przedstawienie na Dzień Mamy ułożyłem sam choreografię. To były podstawowe kroczki, ale wtedy i tak zrobiło to efekt, nie tylko na mojej mamie. (...) Później szukałem różnych stylów, grup aż dotarłem do Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca - wspominał nasz gość.

W finale znalazł się również Mariusz Bochniarz, którego występ wzbudził wiele emocji. Choć swoją przygodę z akrobatyką rozpoczął dopiero w wieku 17 lat, drzemie w nim ogromny talent. Jury aż powstało z miejsc, aby nagrodzić go oklaskami.

- Zacząłem później, nie jako dziecko i chciałem przełamać tę barierę. Zobaczymy, czy Cyrk du Soleil na mnie czeka, bo też mam wielkie marzenia - przyznał Mariusz.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molęcki/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości