Gwiazdy

"Mam Talent!": Aż trzy osoby awansowały do finału

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Kolejni finaliści 13. edycji „Mam Talent!”
Dzień Dobry TVNKolejni finaliści 13. edycji „Mam Talent!”

Za nami kolejny emocjonujący odcinek 13. edycji "Mam Talent!". Ku zaskoczeniu wszystkich jurorzy użyli "platynowego przycisku". Do finału trafiło aż trzech uczestników: Dominika Krzymowska, Krzysztof Jaros i Mariusz Bochniarz. O swoich umiejętnościach finaliści opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

"Mam Talent!".  Dominika Krzymowska z platynowym przyciskiem

Podczas drugiego odcinka na żywo 13. edycji "Mam Talent!" jury w składzie Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińskia i Jan Kliment, podobnie jak widzowie siedzący przed ekranami telewizorów, nie mieli łatwego zadania. Musieli wybrać najlepszych z najlepszych. Nie obyło się bez wzruszeń i emocji. Po raz pierwszy w tej serii został użyty tzw. platynowy przycisk, który zapewnił Dominice Krzymowskiej awans do finału.

Totalnie się nie spodziewałam. To było takie zaskoczenie i wyróżnienie. Jeszcze z takimi wspaniałymi artystami występować to był zaszczyt i przyjemność. Jestem bardzo wdzięczna

Dominika pochodzi z rodziny cyrkowej i cały czas doskonali swoje umiejętności. Z wykształcenia jest artystką cyrkową, ale studiowała też język francuski.

"Mam Talent!". Krzysztof Jaros i Mariusz Bochniarz awansowali do finału

Do finału dostał się też Krzysztof Jaros. Małgorzata Foremniak była zachwycona występem uczestnika, do którego zwróciła się słowami: "Ty jesteś tańcem".

- Myślę, że to najpiękniejsze słowa, które mogłem usłyszeć. Bardzo zależało mi na tym, by pokazać prawdę - wyznał Krzysztof.

Taniec towarzyszy mu od dziecka. - W wieku 5 lat na przedstawienie na Dzień Mamy ułożyłem sam choreografię. To były podstawowe kroczki, ale wtedy i tak zrobiło to efekt, nie tylko na mojej mamie. (...) Później szukałem różnych stylów, grup aż dotarłem do Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca - wspominał nasz gość.

W finale znalazł się również Mariusz Bochniarz, którego występ wzbudził wiele emocji. Choć swoją przygodę z akrobatyką rozpoczął dopiero w wieku 17 lat, drzemie w nim ogromny talent. Jury aż powstało z miejsc, aby nagrodzić go oklaskami.

- Zacząłem później, nie jako dziecko i chciałem przełamać tę barierę. Zobaczymy, czy Cyrk du Soleil na mnie czeka, bo też mam wielkie marzenia - przyznał Mariusz.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molęcki/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości