Gwiazdy

Halina Mlynkova pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem. Okazja była wyjątkowa

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Halina Mlynkova niedawno po raz drugi została mamą. Ojcem małego Leo jest partner gwiazdy - Marcin Kindla. Ostatnio wokalistka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie ukochanego i złożyła mu życzenia z okazji urodzin.

Halina Mlynkowa - kto jest jej partnerem?

Halina Mlynkova jest związana z Marcinem Kindlą. Mężczyzna jest autorem piosenek i producentem. Współpracował między innymi z Ewą Farną, Andrzejem Rybińskim, Stachurskim i Piotrem Kupichą. Z tym ostatnim odniósł sukces, ponieważ piosenka "Jeszcze się spotkamy" trafiła do finałowego grona "SuperPremier" na festiwalu w Opolu. Utwór wygrał Festiwal Piosenki Krajów Nadbałtyckich w 2012 r. Producent pracował także z Haliną Mlynkovą przy jej najnowszej piosence "Zanim stracisz".

Wokalistka i jej ukochany doczekali się syna, któremu dali na imię Leo. Oboje mają też dzieci z poprzednich związków.

Halina Mlynkova pokazała partnera

Gwiazda nie zapomniała o swoim ukochanym w dniu jego urodzin. To jedna z niewielu chwil, kiedy fani wokalistki mogą zobaczyć, jak wygląda jej miłość. Halina i Marcin pokazują się w swoim towarzystwie niezwykle rzadko.

- Sto lat skarbie! - napisała piosenkarka.

Halina Mlynkova - związki

Halina Mlynkova do 2012 r. była żoną Łukasza Nowickiego, z którym ma 17-letniego syna Piotra. W 2015 r. piosenkarka wyszła za mąż za starszego o 17 lat czeskiego producenta muzycznego, Leszka Wronkę. Po ślubie wraz z nim i synem zamieszkała w Pradze. Krótko po tym pojawiły się informacje, że w małżeństwie piosenkarki nie dzieje się zbyt dobrze. Po pięciu latach od przeprowadzki Mlynkova wróciła do Polski i potwierdziła pogłoski o rozwodzie.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kaminski/East News

Pozostałe wiadomości