Halina Mlynkowa

  Kiedy ukaże się najnowsza płyta artystki?

  Halina Mlynkova prezentuje nowy singiel zatytułowany "Dwa serduszka". Piosenka jest jednocześnie zapowiedzią nowego albumu, na którym znajdą się interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych. Płyta została przygotowana w niezwykłej technologii.

  "Kolacja była tradycyjna, śpiewaliśmy z kancjonału"

  "Żyjemy w takim społeczeństwie, że cokolwiek wydarzy się w relacjach prywatnych, to zawsze jest winna kobieta".

  Halina Mlynkova niedawno po raz drugi została mamą. Ojcem małego Leo jest partner gwiazdy - Marcin Kindla. Ostatnio wokalistka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie ukochanego i złożyła mu życzenia z okazji urodzin.

  Halina Mlynkova od kilku miesięcy, drugi raz w życiu, cieszy się rolą mamy. Wokalistka każdą wolną chwilę planuje tak, aby spędzić ją z maluchem. Co więcej, zależy jej, żeby okazać synkowi czułość i miłość, aby w przyszłości nie miał braków w tym zakresie. Inne mamy mają jednak inne zdanie i polecają gwieździe zdystansować się do małego Leo.

  Halina Mlynkova ogłosiła w mediach społecznościowych, że rusza ze swoim sklepem internetowym. Od 8 marca na jej stronie można kupić ubrania - zarówno casualowe, jak i te sceniczne. Co ją skłoniło do tego kroku? Piosenkarka wyjaśniła to w rozmowie z serwisem Dzień Dobry TVN.

  Od jakiegoś czasu Dominika Gwit pod czujnym okiem dietetyków traci na wadze. Ile już schudła? Czy w czasie Świąt Bożego Narodzenia będzie trzymała się diety? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.