Czym zajmuje się syn Haliny Mlynkovej? "Zarabia bardzo dobre pieniądze"

Halina Mlynkova
Halina Mlynkova otworzyła się na temat macierzyństwa
Źródło: mwmedia
Halina Mlynkova, która jest mamą dwójki dzieci, w najnowszym wywiadzie zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące macierzyństwa. Stwierdziła, że w wychowywaniu najstarszego syna mogła liczyć głównie na siebie. Wypowiedziała się także w temacie zachodzenia w ciążę po 40-tce.

Halina Mlynkova otworzyła się na temat wychowywania dzieci

Halina Mlynkova jest popularną wokalistką, a prywatnie mamą dwóch synów. Starszy z nich, 20-letni Piotr, jest owocem jej związku z aktorem Łukaszem Nowickim. Swego czasu byli oni jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, więc w 2012 roku zdecydowali się zakończyć swoje małżeństwo. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gwiazdy o macierzyństwie

DD_20240512_Macierzynstwo_REP
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak macierzyństwo zmieniło ich życie?
Jak macierzyństwo zmieniło ich życie?
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo po czterdziestce
Macierzyństwo po czterdziestce
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

W najnowszym wywiadzie dla serwisu Plejada, piosenkarka otworzyła się na temat macierzyństwa, nawiązując przede wszystkim do starszego syna. Została bowiem zapytana przez dziennikarkę, czy w przeszłości w jej rodzinie był podział na dobrego i złego policjanta, gdzie to mama była tą pozytywną stroną. 

- Mama jest i dobrym, i złym policjantem, ponieważ mama tak naprawdę wychowała syna sama, więc pod tym względem musiałam równoważyć te dwie kwestie. I nie mówię o tym sama dla siebie i żeby kogokolwiek tutaj obrazić - nie mówimy teraz o tacie, bo absolutnie nie o to mi chodzi - tylko to Piotrek sam mówi: ty jesteś mamą i tatą - odpowiedziała Mlynkova.

W tej samej rozmowie, wokalistka postanowiła też pochwalić się talentem 20-letniego Piotra.

- Piotrek świetnie montuje i w internecie zarabia bardzo dobre pieniądze i można powiedzieć, że nawet dzięki temu już może być samodzielny w kwestii finansowej - poinformowała dumna mama.

"Późne macierzyństwo nie jest przeszkodą"

Halina Mlynkova wychowuje też drugiego syna, 3-letniego Leo. Jego tatą jest obecny partner gwiazdy, Marcin Kindla. Jako że wokalistka urodziła młodszą latorośl po 40-tce, dziennikarka Plejady zapytała ją o to, czy słyszy dużo komentarzy dotyczących jej późnego macierzyństwa.

- W związku z tym, że ja nie zaglądam w komentarze, to nie dotyka mnie opinia, która jest wydawana przez internet. Mam wrażenie, że ja i inne matki, które urodziły późno, dają dużą nadzieję - zwłaszcza dziewczynom, które mają kłopot z zajściem w ciążę i które walczą o to latami. [...] Myślę, że późne macierzyństwo nie jest przeszkodą, jeśli chodzi o zdrowie. Mamy bardzo dobrze rozwiniętą medycynę, mamy wspaniałych lekarzy, którzy potrafią pilnować przez te dziewięć miesięcy. Przez ten czas można wykryć wiele rzeczy, jeżeli dzieje się coś złego - powiedziała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Regina Łukasiewicz

Źródło: Plejada

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości