Halina Mlynkova o muzycznych planach i współpracy z partnerem. "Mamy bardzo podobną wrażliwość"

Halina Mlynkova o rodzinie i muzycznych planach
Źródło: Dzień Dobry TVN
Halina Mlynkova: „Układam sobie życie tak, żebym była szczęśliwa”
Halina Mlynkova: „Układam sobie życie tak, żebym była szczęśliwa”
Halina Mlynkova o rodzinie
Halina Mlynkova o rodzinie
Halina Mlynkowa w piosence „Ruchome piaski”
Halina Mlynkowa w piosence „Ruchome piaski”
Masaka Africana - etniczna muzyka w nowoczesnym stylu
Masaka Africana - etniczna muzyka w nowoczesnym stylu
Nie ma w tym nic złego, żeby w piosence obsmarować byłego
Nie ma w tym nic złego, żeby w piosence obsmarować byłego
Halina Mlynkova należy do grona najpopularniejszych polskich wokalistek. Sławę przyniosła jej współpraca z zespołem Brathanki. Obecnie artystka skupia się na karierze solowej. Jak udaje jej się łączyć pracę zawodową z życiem prywatnym? O tym wokalistka opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Halina Mlynkova prywatnie

Polska pokochała Halinę Mlynkovą za przebój "Czerwone korale" nagrany z zespołem Brathanki. Solowe projekty tylko wzmocniły jej pozycję na muzycznej scenie. Ostatnie lata przyniosły jej również życiowe zmiany. Artystka związała się z producentem muzycznym - Marcinem Kindlą, który jest również jej menadżerem. W zeszłym roku parze urodził się syn. - Życie nabrało niesamowitego tempa i zawodowo, i prywatnie też. Halina jest tytanem pracy. Nie tylko pracy studyjnej, jest zaangażowana we wszystkie sprawy rodzinne i domowe - powiedział Marcin Kindla, muzyk, producent muzyczny, menadżer, partner Haliny Mlynkovej.

Po tym, jak drogi wokalistki i członków zespołu Brathanki się rozeszły, artystka zaczęła poszukiwać swojej nowej drogi. - Wokal jej nagrywałem. Wydawało mi się, że to jest wspaniały materiał, jednak Halinie do końca się nie podobał, drążyła, szukała czegoś innego - wyznał Jacek "Dżeksong" Onaszkiewicz, muzyk, przyjaciel Haliny Mlynkovej.

Obecnie artystka wraca z nową płytą. Trafiły na nią m.in. nowe aranżacje znanych piosenek, które w wykonaniu wokalistki zyskały świeże brzmienie. - Duża zasługa jest Marcina, który ma wizję muzyczną i potrafił te wszystkie klocki dopasować - dodał Jacek "Dżeksong" Onaszkiewicz. - My się bardzo dogadujemy. Mamy bardzo podobną wrażliwość muzyczną. Mamy bardzo podobne również podejście do życia, ale też oddzielania naszego życia prywatnego od zawodowego - powiedziała Halina Mlynkova.

Halina Mlynkova o muzycznych planach

Piąty solowy album artystki - "FILM(L)OVE" - zawiera nowe interpretacje popularnych utworów z polskich filmów. - One mi się po prostu podobały. Nie było żadnego klucza dotyczącego doboru, ponieważ jeden z dziennikarzy zadał mi pytanie, czy to specjalnie, że cała płyta jest o miłości. To jest przypadek. Jest bardzo dużo utworów i większość utworów jest o miłości, [...], te piękne stare piosenki, starsze i nowsze, tego dotyczą. Zaczęliśmy od pięknego utworu "Dwa serduszka" - powiedziała w Dzień Dobry TVN Halina Mlynkowa.

Jakie plany artystka ma na najbliższy czas? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Wokalistka wystąpiła również na scenie Dzień Dobry TVN. Jak wypadła? Dowiecie się tego z powyższego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?