półfinał

  półfinał

  Z jakim zadaniem zmierzą się mali kucharze? Kto przejdzie do finału?

  "Cieszę się, że potrafiłam znów zagrać dobry tenis".

  Iga Świątek po ponad trzygodzinnym spotkaniu pokonała Kaię Kanepi 4:6, 7:6, 6:3. Tym samym po raz pierwszy w karierze awansowała do półfinału Australian Open. Kto będzie jej rywalką w Melbourne?

  W minioną sobotę, 20 listopada, odbył się czwarty i ostatni półfinał programu "Mam Talent". Tym samym poznaliśmy już wszystkich twórców, którzy za tydzień zmierzą się ze sobą w wielkim finale. Wśród nich są grupa taneczna Baila Stars oraz akrobatyczny duet Duo Eyal & Julia. Czy spodziewali się wygranej? Czy mają już pomysł na finał? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

  O swoich umiejętnościach finaliści opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Iga Świątek doszła do półfinału wielkoszlemowego turnieju Roland Garros nie tracąc seta. Polka powalczy o wielki finał z Argentynką Nadią Podoroską. O tym, co dzieje się w Paryżu opowiedział w Dzień Dobry TVN ojciec naszej zawodniczki, Tomasz Świątek.

  Magda Mołek: "Po wczorajszym, czwartym z pięciu półfinałowych odcinków Mam Talent, mamy przyjemność gościć dzisiaj w studiu mężczyznę z kołem i kobietę z misą". W Dzień Dobry TVN kolejni uczestnicy, którzy zakwalifikowali się do finału Mam Talent - Patryk Niekłań wykonujący akrobacje w Cyr Wheel i Maria Kochańska, która gra na hangdrumie. Czy występy "na żywo" były dla nich bardzo stresujące? Jakie inne pasje mają nasi dzisiejsi goście?

  Po bardzo zaciętym i wyrównanym pojedynku, do grona finalistów programu "Mam Talent" dołączyli roztańczeni Kasia Błoch i Marek Zabrowski oraz rozśpiewana Arina Gabrielyan. Oglądaliście wczorajsze zmagania uczestników? Komu kibicowaliście?

  Jeszcze nie opadły emocje po wczorajszym, porywającym półfinale, a na naszych kanapach już gościmy obie finalistki 10. edycji "Mam Talent!: Julię Kucembę i Anię Bębenek. Czy mają swój sposób na walkę z tremą i gdzie widzą siebie za 10 lat?

  Znamy już pierwszych finalistów 10. edycji "Mam Talent". Swoimi pokazami, jurorów i widzów oczarowali: Bracia Kłeczek i Inna Biliaieva. Czy mają sobie coś do zarzucenia w związku z wczorajszym występem i jaka jest ich recepta, żeby wygrać mam talent? Kto był Waszym faworytem?

  Jako ostatni, do wielkiego finału "Mam Talent", zakwalifikowali się: Kapela Ciupaga i NBDS Team. Jakie uczucia towarzyszyły im gdy poznali decyzję widzów i jurorów? Czy po wczorajszym sukcesie udało im się choć chwilę przespać? Komu będziecie kibicować w finale "Mam Talent"?

  Daria Kowolik oraz Marcelka Joo i Robert to kolejni uczestnicy "Mam Talent", którzy zakwalifikowali się do finału. O emocjach, które towarzyszyły jej podczas wczorajszego występu i nie pozwoliły przespać dzisiejszej nocy opowiedziała nam, w studiu Dzień Dobry TVN, Daria Kowolik. Czy młoda wokalistka chciałaby wygrać 300 tysięcy złotych i czy ma pomysł na życie po programie?

  Iluzjonista Just Edi i duet akrobatyczny Acrodreams to pierwsi finaliści 9. sezonu "Mam Talent". Kiedy zaczęli rozwijać swoje talenty? Ile czasu zajęło im dojście do poziomu na którym się znajdują? Zobaczcie sztuczką, którą Edi przygotował dla naszych prowadzących!

  Dlaczego Agnieszka Chylińska bała się zostać jurorem? Pod jakim warunkiem wysłałaby swoje dzieci do "Małych Gigantów" i czy w programie zdarzają się niemądrzy rodzice? Już dziś, o 20.00, w półfinale zmierzą się ze sobą: Klika Rubika, Czadersi i Gang Olafa! Będzie się działo! Macie swoich faworytów?

  "Było zmęczenie, był stres i było świętowanie!". W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy kolejnych finalistów programu "Mam talent!" - Julię Olędzką i Alter Trio czyli Michała i Macieja Miecznikowskich i Jana Koconia. Jak udaje im się połączyć prace nad rozwojem swoich talentów z życiem codziennym? Komu zawdzięczają wczorajszy sukces?

  Wczoraj wieczorem poznaliśmy kolejnych finalistów programu "Mam Talent!". Głosami publiczności i jurorów do finału dołączyły zespoły Lowzar i Acroart! Jak wspominają wczorajszy program, czy byli zadowoleni ze swoich występów? Jak wyglądają ich treningi i ile czasu potrzebują na przygotowanie się do występu?

  Dziś, pierwszy z pięciu, półfinałów w programie "Mam Talent!". Przygotowaniom, do występów na żywo, przyglądała się Dorota Gardias. Zobaczcie jaka aura panuje w studiu programu. :)