Anna Karwan miała problemy zdrowotne. "Po wielu miesiącach ciszy wracam do swojej pasji"

Anna Karwan

Anna Karwan ma za sobą trudny czas. Artystka m.in. z powodu przepracowania zmagała się z problemami zdrowotnymi. Teraz, gdy jest już lepiej, pełna sił zapowiada swój muzyczny powrót. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce znowu zobaczymy gwiazdę na scenie.

Anna Karwan - przerwa w karierze

Anna Karwan prężnie rozwijające się życie zawodowe przypłaciła swoim zdrowiem. Piosenkarka kilka miesięcy temu ujawniła, że nie czuła się najlepiej. Musiała zwolnić tempo i na jakiś czas została przykuta do łóżka.
- (...) Nie raz nawracać mogą stany depresyjne, stany lękowe, ataki paniki, mają prawo pojawić się choroby w ciele, które dają znać o potrzebie zadbania o siebie jeszcze mocniej. Patrząc w lustro, z całego serca chcesz sobie powiedzieć "Kocham Cię", chcesz zobaczyć, że dobrze wyglądasz, chcesz poczuć się atrakcyjnie, a psikus polega na tym, że ciało oddaje z całą okazałością stan ducha. Pustka. Mimo wszystko… - pisała wówczas gwiazda.

Anna Karwan wraca na scenę

Ku uciesze fanów, artystka ma się już lepiej. Co więcej, Anna Karwan zapowiedziała, że niebawem zaskoczy fanów nową twórczością.
- Moi Drodzy, po wielu miesiącach ciszy wracam do swojej pasji. Pandemia zmieniła nas wszystkich i nigdy nie wrócimy już do stanu rzeczy sprzed marca 2020. Osobiście bardzo się z tego cieszę. Miałam czas, żeby zobaczyć swoje błędy z bliska , nacieszyć się sukcesami i zaplanować kolejne kroki swojej drogi - przyznała gwiazda.
- Tym samym miło mi Was poinformować, że właśnie rozpoczęłam współpracę z nowym managementem. Przedstawiam Wam Kasię Raj, z którą wraz z moim zespołem szykujemy dla Was koncerty, muzykę i zupełnie nowe wyzwanie , do którego przygotowuję się od miesięcy. Kasiu, witam Cię oficjalnie w moim świecie - czytamy na Instagramie.

Anna Karwan - kim jest?

Anna Karwan to polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Dorastała w rodzinie o tradycjach artystycznych. W swoim życiu pokonała trudną drogę. Mając zaledwie 16 lat opuściła rodzinną miejscowość i przeprowadziła się do Warszawy, gdzie zaczęła pracę w kawiarni Teatru Dramatycznego.
To tam poznała m.in. Macieja Stuhra, z którym kilka lat później współpracowała przy filmie "Listy do M". Kariera Ani szybko nabrała tempa, czyniąc ją dzisiaj jedną z najbardziej popularnych piosenkarek swojego pokolenia.
Zobacz też:
Zobacz wideo: Ania Karwan w piosence "Dzięki Tobie"
Autor: Oskar Netkowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości