Gwiazdy

Anna Karwan szykuje się na zmiany w swoim życiu. "Kolejna rewolucja"

Anna Karwan

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Anna Karwan szykuje się na zmiany w swoim życiu. "Kolejna rewolucja"

Anna Karwan

Bartosz Krupa/East News

Piosenkarka przygotowuje się do przeprowadzki. Anna Karwan jest w trakcie planowania tego, jak urządzić nowe lokum, więc poszukuje mebli i dodatków, które mogłyby się w nim znaleźć. O pomoc poprosiła swoich fanów. 

Zmiany w życiu Anny Karwan

Anna Karwan szykuje się na rewolucję w swoim życiu. Wokalistka w jednym z ostatnich postów na Instagramie zdradziła, że już za ok. miesiąc zmienia miejsce swojego zamieszkania. Oznacza to, że ostatni czas spędza na przygotowaniach do tego ważnego wydarzenia.

W tej całej popapranej sytuacji odnalezienie się w tych sprawach trochę graniczy z cudem. Siedzę, rysuję, planuję, urządzam w myślach nowe pomieszczenia

- napisała w poście.

Anna Karwan przeprowadza się

Wokalistka nie ukrywała, że jest to dla niej spore wyzwanie, dlatego też poprosiła obserwatorów o pomoc. Cały czas poszukuje mebli i dodatków, które mogłyby znaleźć się w jej nowym lokum. Liczy więc na podpowiedzi, gdzie mogłaby je znaleźć. Przy okazji poznaliśmy, jaki styl preferuje.

Wpiszcie w komentarzach jakieś ciekawe strony, w których mogę znaleźć boho, vintage meble, sofy, fotele, stoliki. Kocham odnowione rzeczy, lub stylizowane na stare w połączeniu z nowoczesnym sznytem. Do dzieła!

- poprosiła.

Boho, o którym wspomniała Anna Karwan, jest jednym najmodniejszych stylów, jeśli chodzi o urządzanie wnętrz. Polecał go również Krzysztof Miruć, który przy okazji doradził też, jak szybko odmienić wygląd swojego domu lub mieszkania. 

Sprawdź, co zaproponował widzom Dzień Dobry TVN.

"Najmodniejsze trendy w wystroju wnętrz na lato"

Zobacz też:

Serena Williams ma uroczą partnerkę do gry w tenisa. To jej 2-letnia córeczka

Natasza Urbańska na seksownym zdjęciu. "Bogini" - komentują fani

Wielka gratka dla fanów muzyki. Artur Rojek i Taco Hemingway nagrali utwór "A miało być jak we śnie"

Co sądzisz o tym artykule?
60
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0