Gwiazdy

Anna Karwan musiała zwolnić tempo pracy z powodów zdrowotnych. "Leżę unieruchomiona"

Anna Karwan

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Anna Karwan musiała zwolnić tempo pracy z powodów zdrowotnych. "Leżę unieruchomiona"

Anna Karwan

Bartosz Krupa/East News

Anna Karwan przypłaciła karierę swoim zdrowiem. Piosenkarka nie czuje się najlepiej. Wskoczenie w wir pracy sprawiło, że chwilowo przykuta jest do łóżka. W szczerym wpisie Karwan wyznaje, że przewartościowała sobie ostatnimi czasy wiele spraw. 

Anna Karwan o swoim stanie zdrowia

Piosenkarka ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Święta wielkanocne nie należały do najbardziej udanych. Anna Karwan spędziła je w łóżku. Intensywny tryb życia zmusił ją do odpoczynku. 

- Od Wielkiej Nocy leżę totalnie chora. Wczoraj strzeliło mi coś w plecach i leżę unieruchomiona w łóżku. (...) Pracowałam tak dużo i tak mocno orałam swoim zdrowiem, że lada dzień przywaliłabym z rozpędu głową w ścianę. Nie weszłabym we wszystkie procesy, w których jestem, bo nie znalazłabym na to odwagi. To są trudne do przejścia i zrozumienia struktury i potrzeba na nie czasu, czułości i jeszcze raz czasu. Niektóre doprowadziły do powrotu nerwicy, trudnych do obudzenia poranków, rozstań, ale i narodzin nowych, pięknych relacji - czytamy. 

- (...) Nie raz nawracać mogą stany depresyjne, stany lękowe, ataki paniki, mają prawo pojawić się choroby w ciele, które dają znać o potrzebie zadbania o siebie jeszcze mocniej. Patrząc w lustro, z całego serca chcesz sobie powiedzieć "Kocham Cię", chcesz zobaczyć, że dobrze wyglądasz, chcesz poczuć się atrakcyjnie, a psikus polega na tym, że ciało oddaje z całą okazałością stan ducha. Pustka. Mimo wszystko… - podsumowała gwiazda.

Fani okazali artystce ogromne wsparcie. W komentarzach nie szczędzili jej czułych słów. 

- Trzymam kciuki za zdrówko. Słowa dające do myślenia. Dziękuję Ci za nie - czytamy.

Zdrówka dużo, ciepła. Piękny wpis. Dziękuję za te słowa cudne. Również mam się ciężko. Proces jest trudny, ale niezbędny do zrozumienia tego, co schowane głęboko w duszy - napisała jedna z fanek. 

Aniu przesyłam moc dobrej energii dla Ciebie. Trzymaj się dzielnie - dodał ktoś inny. 

Anna Karwan - kim jest?

Anna Karwan to polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Dorastała w rodzinie o tradycjach artystycznych. W swoim życiu pokonała trudną drogę. Mając zaledwie 16 lat opuściła rodzinną miejscowość i przeprowadziła się do Warszawy, gdzie zaczęła pracę w kawiarni Teatru Dramatycznego.

W tym miejscu artystka poznała m.in. Macieja Stuhra, z którym kilka lat później współpracowała przy filmie "Listy do M". Kariera Ani szybko nabrała tempa, czyniąc ją dzisiaj jedną z najbardziej popularnych piosenkarek swojego pokolenia. 

Zobacz wideo: Kulisy współpracy Marcina Prokopa i Doroty Wellman

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
79
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0