Gwiazdy

Natalia Szroeder przeszła spektakularną metamorfozę. "Jak młoda Edyta Górniak"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Kamil Piklikiewicz/East News

Natalia Szroeder ma nową fryzurę. Wokalistka postawiła na mocne cięcie, po długich, lśniących włosach nie ma już śladu. Efektem metamorfozy pochwaliła się w mediach społecznościowych. Jak teraz wygląda?

Natalia Szroeder przeszła metamorfozę

Natalia Szroeder skradła serca fanów swoim nieziemskim głosem, skromnością i urodą. Filigranowa wokalistka rozgłos zyskała także dzięki partnerowi. Związek z Quebonafide zaowocował nowymi inspiracjami muzycznymi. Artystka, którą znamy z romantycznych ballad, dała się namówić ukochanemu na nagranie zwrotki i refrenu do jego hip-hopowego numeru. Na odrobinę szaleństwa pozwoliła sobie również podczas wizyty u fryzjera. Natalia długie włosy zamieniła na krótkie cięcie.

Jakiś czas temu gwiazda w mediach społecznościowych odpowiadała na pytania fanów. Jak przyznała, wiele osób zachwycało się jej włosami, jednak nie wszyscy zdawali sobie sprawy, jak wiele czasu należy poświecić, by wyglądały tak, jak na zdjęciach. W tym celu artystka stosowała czteroetapową pielęgnację.

Dużo w ostatnim Q&A pytaliście mnie o włosy. Mówiliście, że ładne i zdrowe. To bardzo miłe, ale…Ugh.. No, z moimi włosami nie jest lekko. Mam dużo, fakt, mam grube, fakt. Ale bardzo puszące się, łamliwe i nieposłuszne, KTO WIDZIAŁ, TEN WIE. Staram się, (a nawet muszę), poświęcać im dużo czasu

Teraz Natalia z pewnością będzie miała więcej czasu na inne przyjemności, gdyż jej nowa fryzura nie będzie wymagała tak skomplikowanej pielęgnacji.

Natalia Szroeder ma nową fryzurę

Pod zdjęciem piosenkarki pojawiło się wiele komentarzy. Fani nie kryli zdziwienia i zaskoczenia metamorfozą. Przyznali jednak, że Natalii do twarzy w krótkich włosach. Niektórzy zauważyli nawet podobieństwo do zagranicznej aktorki Ursuli Corberó oraz rodzimej gwiazdy Edyty Górniak.

"Odważnie", "Rewelacja, Brawo za odwagę", "Tokio czy to Ty", "Jak młoda Edyta Górniak" - pisali internauci.

Zobacz wideo:

Metamorfoza Uli Chincz
Metamorfoza Uli Chincz

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości