Gwiazdy

Elżbieta Romanowska wraca do "BrzydUli". "Uwielbiam ten serial"

Gwiazdy

Autor:
Milena
Jaworska
Ela Romanowska ponownie w obsadzie „BrzydUli”

Lubiana przez widzów Aldona z "BrzydUli" ponownie gości na ekranie. Rolę tę gra Elżbieta Romanowska. Jakie emocje towarzyszyły jej na planie? O tym aktorka opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Elżbieta Romanowska w "BrzydUli 2"

Sympatycy "BrzydUli" pamiętają Aldonę, siostrę księgowego Adama (Łukasz Simlat). W pierwszym sezonie to właśnie ona uchroniła Marka (Filip Bobek) przed utratą pracy, udostępniając mu sekretne dokumenty należące do jej brata. Dzięki temu Alexowi (Mariusz Zaniewski) nie udało się przejąć firmy.

Wcielająca się w Aldonę Elżbieta Romanowska dołączyła do obsady "BrzydUli 2". W najnowszym odcinku drugiego sezonu, który został wyemitowany we wtorek, 28 września, fani serialu mogli podziwiać ją ponownie na ekranie.

Elżbieta Romanowska o powrocie do obsady "BrzydUli"

Aktorka opowiedziała w naszym studiu o emocjach, które towarzyszyły jej, gdy dowiedziała się, że postać Aldony ponownie pojawi się w "BrzydUli".

- Strasznie się ucieszyłam. Uwielbiam ten serial, ale przede wszystkim uwielbiam ludzi, którzy tam grają i nowe wyzwania, więc jak wtedy Aldonka tylko tak przemknęła na chwilę, a teraz ma szansę zagościć na troszkę dłużej, to ja bardzo dziękuję i witam serdecznie - mówiła z uśmiechem Elżbieta Romanowska w Dzień Dobry TVN.

Zobacz wideo: "BrzydUla 2" - zwiastun odcinków 170-173

Zobacz także:

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości