Gwiazdy

Przemek Kossakowski o medialnej burzy wokół jego życia. "W największym szczycie odciąłem się od Internetu"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Lackowska
Źródło:
natemat.pl

Przemek Kossakowski, prowadzący "Down the Road" raczej stroni od ujawniania szczegółów ze swojego życia prywatnego. Wraz ze startem trzeciego sezonu programu udzielił jednak wywiadu, w którym opowiedział nie tylko o kolejnej wyprawie, ale także o tym, co czuł kiedy stał się głównym tematem dyskusji toczących się w mediach.

Przemek Kossakowski: życie prywatne

Kilka tygodni temu Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski poinformowali o tym, że ich małżeństwo zostało zakończone. Przez wiele dni temat ten nie schodził z nagłówków portali plotkarskich, które analizowały nie tylko opublikowane w sieci oświadczenia, ale także komentarze pod nimi i... zdjęcia dodane później. Medialna nagonka, z którą musieli się wówczas zmierzyć była trudna do wytrzymania. Przemek Kossakowski zdradził, jak sobie z tym zjawiskiem poradził.

O tym, jaka była skala emocji związana z moim życiem prywatnym, dowiadywałem się od znajomych, którzy mnie o tym poinformowali. Mówili, że trudno było otworzyć jakikolwiek portal, w którym nie byłoby to podawane jako ważna informacja. Kiedy to było w największym szczycie, odciąłem się od Internetu

- wyznał w wywiadzie dla natemat.pl. Warto dodać, że sposób, z którego skorzystał Przemek, staje się coraz bardziej popularny wśród znanych osób. Odizolowanie się od komentarzy internautów, nierzadko bardzo krzywdzących, wydaje się być jedynym skutecznym sposobem obrony.

Trzeci sezon "Down the road"

W udzielonym serwisowi natemat.pl wywiadzie, Kossakowski uchylił rąbka tajemnicy na temat kolejnej edycji jego programu "Down the road". Czym nowy sezon będzie różnił się od tych, które mogliśmy już zobaczyć w TTV i na Player.pl?

To była grupa zupełnie innych bohaterów. W tym sezonie na planie mieliśmy dwie dojrzałe osoby – Darię, która ma 38 lat i Pawła, który ma 44 lata. To zupełnie zmieniło układ relacji między nami wszystkimi. Mieliśmy do czynienia z dorosłymi, doświadczonymi ludźmi

- przyznał. Czego jeszcze możemy się spodziewać? - Największym wyzwaniem w trzecim sezonie było to, że najbardziej ze wszystkich edycji byłem zaangażowany jako moderator. Ta grupa była tak zróżnicowana... Mieliśmy sześć osób, w tym była jedna para i dwójka dojrzałych ludzi, przywykłych, że ich zdanie ma znaczenie - zapowiedział Przemek.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Historia Przemka Kossakowskiego

Autor:Katarzyna Lackowska

Źródło: natemat.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości