Przemek Kossakowski opublikował w sieci klimatyczne zdjęcie. "Chyba tego potrzebowałem..."

Przemysław Kossakowski
Mateusz Grochocki/East News
Fani Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego ze smutkiem przyjęli informację o ich rozstaniu. Nic więc dziwnego, że każdy kolejny post, opublikowany w mediach społecznościowych na którymś z profili małżonków, wzbudza wiele emocji. Tym razem komentarze posypały się pod nowym zdjęciem Przemka.

Nowe zdjęcie Przemka Kossakowskiego na Instagramie

Zarówno Martyna Wojciechowska, jak i Przemek Kossakowski, nie mają w zwyczaju komentowania swojego życia prywatnego. Do przestrzeni publicznej dostaje się tylko tyle, ile oni sami chcą. Po tym, jak do mediów trafiła informacja o ich rozstaniu, każde z zainteresowanych, tylko raz wypowiedziało się na ten temat, publikując w sieci oświadczenie. Ich fani wciąż im kibicują i mają nadzieję, że w przyszłości wszystko ułoży się tak, aby byli szczęśliwi.

Na profilu Przemka na Instagramie właśnie pojawiło się nowe zdjęcie. Kossakowski znajduje się we wsi Olsztyn w województwie śląskim, gdzie wypoczywa w najprzyjemniejszych dla siebie okolicznościach przyrody.

- Spokój. Chyba tego potrzebowałem... - napisał.

Pod fotografią szybko pojawiły się komentarze jego obserwatorów. Fani Przemka wiedzą, że czasami tylko spokój pozwala nam ułożyć wszystkie myśli w głowie. "Bo taki reset jest czasem potrzebny każdemu", "Myślę, że nie chyba a na pewno. Spokojnego zatopienia w ciszy...", "Życie. Drogi. Wybory. Kompromisy. Życie... Ech", "Każdy z nas zastanawia się nad... każdego z nas coś boli, spokój chwila oddechu. Trzeba zebrać myśli, by móc iść dalej. Spokój jest najcenniejszy..." - czytamy.

Przemek Kossakowski - kariera

Urodzony 14 kwietnia 1972 roku w Częstochowie Przemysław Kossakowski ukończył studia na Wydziale Wychowania Artystycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Początkowo zajmował się malarstwem. Był też nauczycielem, drwalem, mechanikiem samochodowym. Pracował również w holenderskiej chlewni, a także zbierał ziemniaki we Francji.

W 2012 roku rozpoczął pracę jako dokumentalista w stacji TTV. Wtedy zaczął pracować jako dziennikarz, a następie prowadzący programy, m.in. "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Wtajemniczenie", "Kossakowski. Inicjacja", "Kossakowski. Być jak…" czy "Down the road. Zespół w trasie".

Niedawno Przemek pokazał światu swoje obrazy. Wystawa jego dzieł miała miejsce na festiwalu Ińskie Lato Filmowe. - Obrazy może nie są pierwszej świeżości, mają już kilka lat, ale sztuka to nie segment spożywczy, nie musi być pierwszej świeżości. A może nawet nie powinna. Sam nie wiem - zapowiadał Kossakowski.

Zobacz wideo: Niezwykła historia Przemka Kossakowskiego. "Kiedyś ja pomogłem tobie, teraz ty pomagasz mi"

Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości