Newsy

"Hotel Paradise 4" - kolejne Rajskie Rozdanie. Darek rozbije jedną z par?

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 4". Rozmowa Wiktorii i Miłosza
"Hotel Paradise 4". Rozmowa Wiktorii i Miłosza

W "Hotelu Paradise 4" emocje przed Rajskim Rozdaniem sięgną zenitu. Jedynym singlem jest Darek, więc za wszelką cenę będzie starał się pozostać w programie. To oznacza, że musi zawiązać z kimś pakt i w ten sposób prawdopodobnie odbierze partnerkę jednemu ze swoich kolegów. Co się wydarzy?

"Hotel Paradise 4". Darek nie chce odejść

W poprzednim odcinku uczestnicy wzięli udział w konkursie na pocałunki. Dziewczyny miały wytypować, kto lepiej całuje - ich partner czy singiel. Klaudia i Natalia postawiły na Darka i to właśnie one udały się z nim na romantyczne randki.

Spotkanie sam na sam będzie sprzyjać obgadywaniu strategii na najbliższe Rajskie Rozdanie. Obie dziewczyny nie chcą, by Darek opuścił hotel, więc są w stanie zrobić wszystko, by go zatrzymać. Nawet jeśli miałaby na tym ucierpieć koleżeńska relacja z Natką. Piątka uczestników zawiąże pakt, by ocalić zagrożonego singla. To zwiastuje, że podczas eliminacji może dojść do przetasowania par. Kto padnie ofiarą spisku i będzie musiał pożegnać się z rajskim Zanzibarem?

Tymczasem Wiktoria odbędzie poważną rozmowę z Miłoszem. Uczestniczka w "Hotelu Paradise" zaczyna czuć się jak nieproszony gość. Wie, że dziewczyny po kryjomu ją obgadują i uważa, że wszyscy się na nią uwzięli.

- Nana przytula chłopaków na pożegnanie wieczorem i nikt nie mówi, że jest dwulicowa. Ja już mam przypiętą łatkę taką. Cały czas coś im nie pasuje, bo jestem kontrowersyjna, bo się wyróżniam. Ne uważam, że jestem brzydka, trenuję. Jestem konkurencją, no umówmy się - wyżali się Wiki.

"Hotel Paradise 4". Rajska Wyrocznia

Uczestnicy "Hotelu Paradise" z niecierpliwością czekają na Rajską Wyrocznię. To jedyny moment w programie, kiedy mogą zadać Klaudii El Dursi pytanie dotyczące innych domowników i mają pewność, że otrzymają szczerą odpowiedź. Tym razem tematem numer jeden będzie Rajskie Rozdanie.

Zarówno panowie, jak i panie, chcą dowiedzieć się, kto z kim sparuje się w czasie eliminacji. Nie mają pewności, czy ich dotychczasowe ustalenia to szczere deklaracje, czy może jedynie wyrachowana gra. W hotelu co chwilę zmienia się bieg wydarzeń, więc to, na co wcześniej umawiali się domownicy, pod koniec dnia może się okazać obietnicą bez pokrycia.

Kto opuści "Hotel Paradise", a kto zawiedzie się na osobach, które dotychczas uważał za najbliższych przyjaciół? Tego dowiemy się już wkrótce.

Zobacz wideo: Hotel Paradise | Sezon 4 | Odcinek 21 | Rajskie Rozdanie | Zwiastun

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"

Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"
Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości