Elżbieta Romanowska

  Elżbieta Romanowska

  "Zawsze był łamaczem niewieścich serc"

  Co czeka serialową Aldonę?

  Elżbieta Romanowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Jakiś czas temu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie dłoni z pierścionkiem zaręczynowym. Czy Romanowska już nie długo stanie na ślubnym kobiercu? Kim jest jej wybranek? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Chociaż Polki uznawane są za jedne z najpiękniejszych kobiet w Europie, wciąż mają problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu. Są jednak gwiazdy, które otwarcie mówią o niedoskonałościach, a także o sposobach, dzięki którym pokochały siebie.

  Jaką wpadkę na randce zaliczyli: Patricia Kazadi, Marta Wierzbicka, Elżbieta Romanowska i Rafał Cieszyński. Zobaczcie, co zdradzili dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Kto spędzi ten wieczór w domu przed telewizorem, kto wybierze się na bal, kto będzie grał w grę, no i co zrobić z dziećmi...? Filip Chajzer spytał przechodniów jakie mają plany na wieczór sylwestrowy. W studiu Dzień Dobry TVN o swoich sposobach na walkę z "sylwestrową presją" i świętowaniu "przedsylwestra" opowiedzieli Michał Kempa, Elżbieta Romanowska i Wojciech Błach. A co Wy planujecie na ten wieczór?

  Z aktorką Elżbietą Romanowską, która mówi o sobie, że jest kobietą nieperfekcyjną, spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Dlaczego według niej - kobieta perfekcyjna jest nudna? Czy jest miejsce na rynku na kolejną książkę gwiazdy-celebrytki? O czym jest książka Elżbiety Romanowskiej?

  Bartosz Węglarczyk: "U nas na podwórku dzieci zawodowych kryminalistów mieszały się z dziećmi profesorów, którzy zajmowali się fizyką jądrową (...) Podwórka były egalitarne nadzwyczaj". Elżbieta Romanowska: "Teraz (dzieci) siedzą w domu i albo trenują kciuki, albo oddają się całkowicie światu wirtualnemu". Wujek Samo Zło: "To było takie fajne miejsce gdzie można było się nauczyć wielu rzeczy np. działania w grupie". W Dzień Dobry TVN z naszymi gośćmi rozmawialiśmy o tym, czym różnią się dzisiejsze podwórka od tych, które pamiętają z dzieciństwa.

  Czas panowania Rafała Jonkisza dobiegł końca. Nowym Misterem Polski 2016 został łodzianin Jan Dratwicki. Jak planuje wykorzystać swoja popularność? Na galę finałową wysłaliśmy dziennikarza Dzień Dobry TVN Mateusza Hładkiego.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Elżbieta Romanowska. Aktorka telewizyjna i teatralna zdobywa serca publiczności swoją niesamowitą energią. Jaka jest prywatnie? Skąd tak osobliwe imię dla psa - Browar? Czy od zawsze chciała zostać aktorką? Reżyserzy obsadzają ją w rolach po warunkach. Czy to jej przeszkadza?