Gwiazdy

Agata Młynarska oprowadziła nas po nowym mieszkaniu. "Stół jest zawsze centralnym miejscem rodziny"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
W nowym mieszkaniu Agaty Młynarskiej

Agata Młynarska wraz z mężem przeprowadzili się do nowego mieszkania. Wnętrza liczą prawie 100 metrów kwadratowych i wypełnione są licznymi pamiątkami. Jak wygląda salon, kuchnia, łazienka i sypialnia? Te tajemnice dziennikarka zdradziła naszemu reporterowi Mateuszowi Hładkiemu.

Agata Młynarska – nowe mieszkanie

Agata Młynarska jakiś czas temu przeprowadziła się do nowego mieszkania. Wnętrza pomógł jej zaprojektować Krzysztof Miruć znany z programów "Eks-tra zmiana" czy "Remont razem". Architekt zadbał o każdy detal, sprawiając, że jasne i minimalistyczne wnętrza są jednocześnie ciepłe i przytulne. - Mieszkanie ma prawie 100 metrów, więc to jest dużo. Od właściciela, którym nam to sprzedawał, dowiedzieliśmy się, że mieszkała tutaj kochanka Bieruta. Te ściany dużo widział i słyszały – śmieje się prezenterka.

Kluczowym punktem mieszkania jest kuchnia, a właściwie stół. Dziennikarka przyznała, że uwielbia spotykać się z członkami rodziny i przy wspólnym posiłku celebrować wyjątkowe chwile. - Ten stół jest zawsze centralnym miejscem rodziny – mówi.

W domu Agaty znajduje się także wiele kolekcjonerskich rzeczy, które związane są z historią rodziny. Prezenterka uwielbia wynajdować w różnych miejscach stare meble z duszą.

Jesteśmy stałymi bywalcami takiego miejsca jak Bronisze. Dwa fotele, które są w salonie, są kupione na Broniszach, były w strasznym stanie, my je odnowiliśmy. Są to sygnowane meble, oryginalne z lat 20. Mam bardzo dużo pamiątkowych książek, które jeszcze pamiętają czasy moich studiów i nie tylko, także bibliotekę moich dziadków i pradziadków. Jest radio, które stało w domu w Komorowie u moich dziadków, na którym słuchano rozgłośni Wolna Europa

W jej mieszkaniu jest także wiele obrazów. Kilka z nich jest prezentem od artystki Ani Bimer. Portrety to natomiast autentyczne odzwierciedlenie członków rodziny.

Agata Młynarska pokazała mieszkanie

Dziennikarka pokazała także prywatne miejsca swojego mieszkania. Oprowadziła naszego reportera po łazience, z której rozpościera się widok na stare drzewa, a także wpuściła go do sypialni, która spójna jest z resztą wnętrz. Tam oprócz dużego łóżka znajdują się także zdjęcia rodzinne Przemka, jej męża oraz ich wspólny portret malowany pastelami.

Mówiąc o ukochanym dodała, że odnalazła szczęście. Jest z im już prawie 10 lat. - Ten czas strasznie szybko leci. On na co dzień musi mierzyć się z moją silną osobowością, ale wiedział, w co się ładuje - powiedziała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości