Agata Młynarska pokazała nowe mieszkanie. Mateusz Hładki: "Jest wspaniałe!"

Agata Młynarska.jpg
Agata Młynarska.jpg
Agata Młynarska opublikowała zdjęcie z Mateuszem Hładkim i opowiedziała, w jakich okolicznościach lata temu poznała naszego dziennikarza. Prezenterka zaprosiła też fanów na materiał, który niebawem będą mogli obejrzeć w Dzień Dobry TVN. Jak gwiazda urządziła swoje cztery kąty?

Agata Młynarska o znajomości z Mateuszem Hładkim

Mateusz Hładki od lat relacjonuje w Dzień Dobry TVN świat show-biznesu. Dziennikarz przeprowadza także wywiady, dzięki którym możemy zobaczyć domy gwiazd, a także dowiedzieć się ciekawostek, których nigdzie wcześniej nie zdradzali. W ostatnim tygodniu września wybrał się z wizytą do Agaty Młynarskiej, by zobaczyć, jak urządziła swoje mieszkanie. O tym spotkaniu na instagramowym koncie poinformowała sama zainteresowana. Prezenterka dodała wspólne selfie z Mateuszem, a w opisie przyznała, że zna go nie od dziś. Dziennikarze mieli bowiem okazję współpracować przy jednym z programów rozrywkowych. Wtedy to doświadczona Agata doradzała Hładkiemu, by realizował się przed kamerą, bo świetnie mu to wychodzi. Tak też się stało.

Dziś odwiedził mnie z kamerą @dziendobrytvn mój serdeczny kolega Mateusz Hładki. Znamy się jeszcze z czasów programu "Świat się kręci", przy którym wspólnie pracowaliśmy. Był wydawcą, czyli odpowiadał z pozycji "reżyserki" za przebieg programu i tworzył jego zawartość merytoryczną. Niezmiernie trudna, odpowiedzialna czasami niewdzięczna rola. Mateusz robił to świetnie. Pamiętam, jak pozwoliłam sobie, zapytana przez niego o dalsze pomysły na jego pracę w tv, powiedzieć mu wprost, żeby pracował z kamerą! On to kocha, a kamera pokochała jego. To jest ten ambaras, żeby dwoje chciało naraz! Czasem tak się udaje.
- napisała Agata Młynarska.

Jak dodała, Mateusz, słuchając rad starszych kolegów po fachu, rozpoczął pracę w Dzień Dobry TVN. Niedawno zagościł z kamerami także w nowym domu prezenterki.

- No i znalazł swoje miejsce w @dziendobrytvn a ja z radością pokazałam mu nasz nowy kąt, w którym od niedawna mieszkamy. @mateusz_hladki_ fajnie było Cię spotkać - zmontuj pięknie, żeby w piątek w @dziendobrytvn było widać, jak wysprzątałam chałupę na Twoje przyjście! Dziękuję z całego serca Kasi Klekowskiej, Małgosi Milcarz i Dominice ze @sweetlivinghomeinspirations za pomoc w zrealizowaniu marzenia o urządzeniu mieszkania tak, jak zawsze marzyłam i Krzyśkowi Miruciowi za pomysł na moją mieszkaniową "ekstra- zmianę". O wszystkim opowiedziałam Mateuszowi - oglądajcie w piątek! - zachęciła.

Agata Młynarska pokazała mieszkanie

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Fani podziwiali zdjęcia i przyznali, że mieszkanie zostało urządzone bezpretensjonalnie i z klasą. We wnętrzach widzimy bowiem wiele jasnych kolorów, nowoczesną, białą kuchnię, oraz spory salon, w którym można wypoczywać z książką i kubkiem kawy.

- "Ale macie pięknie!!!" – napisała Anna Korcz. "Piękny wystrój! Jasny, nieprzeładowany, bezpretensjonalny i z klasą. U nas też biała wbudowana ściana książek i białe ściany w salonie. Do tego obrazy. Odpoczynek", "Piękne wnętrze takie z duszą i przepiękne hortensje" - pisali internauci.

Głos zabrał także sam Mateusz Hładki. Dziennikarz podziękował Agacie za zaufanie i uchylenie rąbka tajemnicy. -Dziękuję, że zgodziłaś się pokazać naszym widzom Wasze przepiękne mieszkanie! Jest wspaniałe! Ten projekt, wykonanie! Te wspaniałe przedmioty, meble z duszą, te wspomnienia! A skoro o wspomnieniach mowa - nasza zawodowa współpraca to niewątpliwie jedno z moich najcenniejszych zawodowych doświadczeń! A co dziś nagrali operatorzy Dzień Dobry TVN? Przekonamy się już w piątek

Zobacz wideo:

Wojciech Młynarski we wspomnieniach siostry
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości