Gwiazdy

Joanna Opozda potwierdza ciążę. "Zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze, musimy mu zapewnić spokój"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Glińska
Joanna Opozda, Antoni Królikowski

Informacje o ciąży Joanny Opozdy pojawiają się w mediach od czasu jej ślubu z Antonim Królikowskim. Do uroczystości doszło w sierpniu 2021 roku. Teraz aktorka wydała oświadczenie, w którym potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Zwróciła się też do swoich fanów z ważnym apelem.

Joanna Opozda jest w ciąży

Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego był wydarzeniem, które odbiło się szerokim echem w polskim show-biznesie. W dniu uroczystości, pod kościołem, w którym para powiedziała sobie sakramentalne "tak", pojawiło się mnóstwo gości i fotoreporterów. Świeżo upieczeni małżonkowie podkreślali jednak, że bardzo dbali o to, aby ceremonia nie była publiczna, niestety szczegółów jej dotyczących nie udało się ukryć przed mediami.

Krótko po ślubie pojawiły się spekulacje na temat domniemanej ciąży Joanny. Aktorska para nie potwierdzała doniesień utrzymując, że wszystkie informacje, o których piszą portale plotkarskie, są wyssane z palca. Niedawno Opozda i Królikowski stanęli w centrum przykrych zdarzeń, związanych z wypadkiem taty Joanny, do którego doszło na Madagaskarze. Na jaw wyszedł przez to konflikt, w jakim znajduje się rodzina aktorki.

Mając na uwadze wszystkie te okoliczności, Opozda postanowiła wydać oświadczenie, które opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych. Potwierdziła w nim, że spodziewa się dziecka. - W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi, głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos. Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi - napisała.

Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego – przedmiotem medialnej dyskusji

- dodała Joanna Opozda.

Oświadczenie Joanny Opozdy

Obok informacji o ciąży, aktorka zamieściła apel do swoich obserwatorów. Poprosiła o uszanowanie prywatności, powstrzymanie się od publicznego komentowania jej życia rodzinnego i zaznaczyła, że zrobi wszystko, aby zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo.

- W kontekście coraz powszechniejszego problemu mowy nienawiści oraz zagrożeń i gigantycznego stresu, z jakimi mierzą się dziś nie tylko osoby publiczne, ale też ich bliscy, pragniemy poprosić Państwa o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo szczególnym momencie życia. Kierujemy do Państwa uprzejmą prośbę o nierozpowszechnianie doniesień na temat naszej rodziny i życia osobistego. Nikt z Państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku - czytamy w oświadczeniu.

Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój

- podsumowała Joanna Opozda.

Zobacz wideo: Joanna Opozda zagrała Brigitte Bardot. "Oglądała mój casting i zaakceptowała mnie do tej roli"

Zobacz także:

Autor:Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości