Gwiazdy

Katarzyna Grabowska urodziła pierwsze dziecko. "Dziękuję Ci, losie"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Bartosz Krupa/East News

Katarzyna Grabowska znana z seriali "Diagnoza" i "Zakochani po uszy" została mamą. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcie. Uwieczniono na nim moment, kiedy szczęśliwi rodzice wracają z maleństwem do domu. Na jakie imię się zdecydowali?

Katarzyna Grabowska została mamą

Katarzyna Grabowska i Damian Kulec z pewnością czekali na ten dzień. Małżeństwo powitało na świecie pierwszą córeczkę. O narodzinach maleństwa aktorka poinformowała w mediach społecznościowych. W sieci umieściła urocze zdjęcie wykonane przed szpitalem oraz pokusiła się o wzruszający opis.

Dziś, w słoneczne jesienne popołudnie wyszliśmy do domu! Dziękuję Ci losie za zdrową, piękną córkę. A Tobie Jagódko życzę pięknego życia! Obiecuje, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby takie właśnie było! Dziękuje, że nas wybrałaś

Choć córka Andrzeja Grabowskiego dość długo ukrywała ciążę, w końcu postanowiła podzielić się ze światem radosną nowiną. Po koniec czerwca oznajmiła w sieci, że spodziewa się dziecka, a fani ruszyli z gratulacjami.

Nie inaczej było tym razem. Nowe zdjęcie upamiętniające wyjście ze szpitala od razu rzuciło się w oczy. Internauci w komentarzach wyrazili swój zachwyt, a także życzyli rodzinie wszystkiego najlepszego.

-"Gratulacje", "Dużo zdrowia" - pisali fani.

Katarzyna Grabowska – kim jest?

Katarzyna Grabowska to utalentowana aktorka, a prywatnie córka Andrzeja Grabowskiego i od 2018 roku szczęśliwa żona Damiana Kulca. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTiT w Łodzi, a od 2014 r. związana jest z Teatrem Powszechnym w Łodzi.

W 2017 r. otrzymała nagrodę im. Wiesława Nowickiego, która przyznawana jest w celu wyróżnienia młodych łódzkich talentów. Widzowie mogli zobaczyć Katarzynę Grabowską w kilku rolach w czołowych polskich produkcjach. Wystąpiła w kultowym filmie "Pitbull", ale również w popularnych serialach, tj. jak "Diagnoza" i "Zakochani po uszy", który możemy oglądać w TVN7 i na platformie Player.pl.

Zobacz wideo:

Szaleństwo hormonów w ciąży
Szaleństwo hormonów w ciąży
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości