Gwiazdy

Zofia Zborowska-Wrona urodziła i pokazała zdjęcie córeczki. Fani: "Jakie Nadziejka ma długie włosy"

Gwiazdy

projekt-bez-tytulu-2021-06-30t081539-117-easy-resize-com-jpg.jpg

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Dopiero tydzień po porodzie pochwalili się radosną nowiną. Trzeba przyznać, że wpis szczęśliwych rodziców chwyta za serce. Fani nie kryją radości.

Zofia Zborowska - kiedy urodziła?

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona tworzą jeden z najbardziej lubianych i podziwianych związków w polskim show-biznesie. Zakochani są ze sobą od 3 lat, a od dwóch cieszą się wspólnym życiem jako mąż i żona.

W marcu tego roku poinformowali, że ich rodzina się powiększy. Upragniony moment w końcu nadszedł. Tydzień temu zostali rodzicami, a do sieci właśnie trafiło pierwsze zdjęcie córeczki.

Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień. Te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. Andrzej Wrona był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił. Szczerze? Nie wyobrażam sobie rodzić w innym miejscu niż w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie

- napisała szczęśliwa mama.

I dodała, że dziękuje całemu personelowi medycznemu, a zwłaszcza położnej. "Kaśka! Jesteś debeściak! Dziękujemy po stokroć. I tak jeszcze na sam koniec dodam: Ludzie DOCENIAJMY POŁOŻNE! Jestem wdzięczna, że to właśnie te Kobiety, w pierwszych dniach życia naszej córki, tak pięknie i czule się nią opiekowały".

Fani z ogromnym entuzjazmem podeszli do radosnej nowiny Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony, a ich uwagę przykuła burza włosów małej Nadziei. "Gratulacje!! Zosia jesteś mega dzielna", "Piękna czarnulka", "Ile włosków!", "Nareszcie! Ale się wzruszyłam! Cudownego życia dla Nadziejki" - czytamy.

My również przyłączamy się do gratulacji i życzeń!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - historia związku

Choć początkowo ich związek wywoływał zdziwienie, dziś tworzą zgraną i szczęśliwą parę. Zosia i Andrzej zaręczyli się po ośmiu miesiącach znajomości, a w sierpniu 2019 roku postanowili stanąć przed ołtarzem. O wszystkim poinformowali w swoich mediach społecznościowych.

Zakochani wzięli ślub dokładnie we wtorek 13 sierpnia 2019 roku. Od tamtej chwili tworzą szczęśliwe i zgodne małżeństwo.

Andrzej Wrona jest znanym siatkarzem, kapitanem drużyny w Warszawie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kiedy jednak poznał swoją obecną żonę, ta nie wiedziała, że jest sportowcem, myślała, że modelem. Choć nie była fanką siatkówki, okazała ukochanemu wielkie wsparcie.

- Na pierwszym meczu, na który przyszła, jako wtedy jeszcze moja dziewczyna, jej widok tak mnie uskrzydlił, że dostałem nagrodę najlepszego zawodnika. Pomyślałem sobie, że z takim wsparciem można grać i może z tego coś będzie więcej - wspominał w Dzień Dobry TVN Wrona.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Zborowska i Domańska na zapiekankach, czyli afera o kobiece ciało. "Po raz kolejny zostałyśmy ocenione przez pryzmat naszego wyglądu"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości