Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk urodziła. Szczęśliwa mama zdradziła płeć i imię swojej pociechy

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk w ostatnich miesiącach na bieżąco dzieliła się z fanami wyjątkowymi momentami w trakcie oczekiwania na przyjście na świat swojego dziecka. W końcu nadszedł ten szczęśliwy dzień. Aktorka wraz z Robertem Karasiem przywitali na świecie swojego pierwszego potomka. O wszystkim poinformowali w mediach społecznościowych.

Agnieszka Włodarczyk urodziła

Agnieszka Włodarczyk zaczęła swoją przygodę z aktorstwem, gdy miała 14 lat. Zagrała wtedy w kulowym już musicalu "Metro" Janusza Józefowicza. Jednak największą popularność zdobyła rolą tytułowej "Sary" w filmie Macieja Ślesickiego. Później można było ją oglądać w serialach "13 posterunek" oraz "Pierwsza miłość". Ostatnimi czasy uwagę mediów głównie przykuwało jej życie prywatne.

Od 2020 roku Agnieszka związana jest z triathlonistą Robertem Karasiem. Zakochani właśnie przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Milana. Szczęśliwa mama opublikowała na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcia malucha i zdradziła, że chłopiec przyszedł na świat 7 lipca o godz. 8:52. Poród odbył się w 39. tygodniu ciąży.

W komentarzach fani pogratulowali świeżo upieczonym rodzicom. "Aaaa gratulacje Mamusiu i Tatusiu" - napisała Joanna Koroniewska. "Podobny do Mamy" - zauważyła jedna z internautek. "Gratulacje!!! Dużo zdrówka dla Was!!!!" - dodała kolejna.

My dołączamy do gratulacji!

Agnieszka Włodarczyk - związki

Aktorka na początku swojej kariery spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim, a następnie przez 10 lat związana była z biznesmenem Jakubem Sićkiem. Niestety i w tej relacji zabrakło szczęścia. Po roku serce Agnieszki skradł Mikołaj Krawczyk. W mediach dużo pisano o wielkiej miłości, a następnie burzliwej relacji aktorskiej pary. Ostatecznie związek zakończył się po czterech latach.

Teraz Agnieszka Włodarczyk znalazła szczęście u boku Roberta Karasia. 31-latek jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Urodzinowe podsumowania 40-letniej Agnieszki Włodarczyk

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości