Gwiazdy

Aleksandra Domańska urodziła. Pokazała intymny kadr z noworodkiem: "Jesteś. I niech to wystarczy na dziś"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska

Aleksandra Domańska została mamą, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka opublikowała bowiem intymny kadr z maleństwem, do którego dołączyła wzruszający opis. - Nie pamiętam, żebym coś bardziej emocjonalnego przeczytała - stwierdziła jednak z fanek.

Aleksandra Domańska urodziła

Aleksandra Domańska powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Radosną nowinę przekazała fanom za pośrednictwem Instagrama. Do czarno-białego zdjęcia ukazującego jak karmi noworodka piersią zamieściła wzruszający wpis.

Najdroższa, najbliższa i nieznajoma. Siedzę obok Ciebie na łóżku, gdy tripujesz na bólu cała spocona i słaba. Jestem tam ja i wszystkie wnuczki wszystkich czarownic, których nie udało im się spalić. Kładę chłodne ręce na Twoich spiętych barkach i całuję zapłakane policzki. Nie mam Ci za wiele do powiedzenia. Jesteś dzielna. I nie - nie mówię tu o Tobie jako mamie (to zdjęcie może tak sugerować), bo może mamą nie jesteś, lecz przede wszystkim o Tobie jako Tobie! Niezależnie od tego co podpowiada Ci Twój umysł jesteś super dzielna

- rozpoczęła.

Aleksandra Domańska o narodzinach dziecka

W dalszej części postu aktorka zaznaczała, że nie ma znaczenia to, czego nie udało się osiągnąć, a czasem wystarczy po prostu być.

- Nie obchodzi mnie, ile błędów popełniłaś Twoim zdaniem, lub ile osiągnęłaś, lub czego nie osiągnęłaś, czy się odważyłaś, czy się nie odważyłaś, boisz się lub nie boisz, umiesz nie umiesz, zdobyłaś nie zdobyłaś… Jesteś. Może niech to na dziś wystarczy? Że jesteś. Jestem. Jestem. Jestem Tobą, Ty mną. Jedną rękę kładę na splocie słonecznym, drugą na sercu. Wdech, wydech, wdech, wydech. Niech płyną przeze mnie wszystkie emocje. Każda przynosi coś innego i każda mija. Po to, żeby zaraz wrócić. I Takie to życie. I tak w koło Macieju. You go girl!!! You kurde GO GIRL!!! YOU GO GIRL DO JASNEJ CHOLERY!!!!! A jak jeszcze nie czujesz, żeby GO TO PO PROSTU STAY I CHU* Widocznie jeszcze nie czas. Ty wiesz najlepiej. Jestem. Jesteś. I niech to wystarczy na dziś. Dziękuję Tobie i mnie, i Tobie Mamo - dodała.

Pod postem posypały się liczne gratulacje i życzenia dla świeżo upieczonej mamy. Do których my również się dołączamy! "Gratulacje. No i nie pozostaje nic innego tylko: We Go Girls!", "Nie pamiętam, żebym coś bardziej emocjonalnego przeczytała", "Piękne", "Nie płacz. Jesteś. To Wam obu wystarczy" - czytamy.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Co słychać w show-biznesie?

Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości