Gwiazdy

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z porodówki. "Nie przeszłabym tego, gdyby nie wsparcie męża"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska poroniła pięć razy. Wraz z Maciejem Dowborem długo walczyli o kolejne dziecko. Aktorka opublikowała na Instagramie intymne zdjęcie z oddziału położniczego i doceniła wsparcie, które daje jej mąż. "Niemal całą ciążę przeleżałam" - wyznaje.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor walczyli o dziecko

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są rodzicami dwóch córek: 13-letniej Janiny i 4-letniej Heleny. Oczekiwanie na narodziny młodszej pociechy wiązało się dla popularnej pary z traumatycznymi przeżyciami.

- Udało nam się stworzyć fajną, zżytą rodzinę, nawet jeśli czasem między nami zgrzyta i iskrzy. (...) Ale żeby ta rodzina była kompletna, wymagało to od nas wielkiej walki! - wyznaje na Instagramie aktorka.

Żona Macieja Dowbora pięciokrotnie poroniła. Mimo tego nie poddawała się i wierzyła, że kolejna ciąża zakończy się happy endem. - Nawet jeśli choć jedna z Was pomyśli, że przez ciągłe próby i tragedie nie ma siły - pamiętajcie, że to nieprawda. Że dacie radę! Nawet jeśli lekarze mówią Wam, że się to nie uda - zawsze szukajcie kolejnych rozwiązań! I absolutnie się nie poddawajcie! - motywuje gwiazda.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Joanna Koroniewska w długim wpisie na Instagramie podziękowała lekarzom, którzy wspierali ją podczas kilku nieudanych prób powiększenia rodziny. - Ja na swojej drodze w końcu spotkałam niesamowitych profesorów, którzy wierzyli, że się uda to, co już właściwie nie miało prawa się udać - docenia.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciu z porodówki

Joanna Koroniewska zdobyła się na ogromną szczerość. Opublikowała na Instagramie bardzo intymny kadr, na którym widać, jak w zaawansowanej ciąży leży w szpitalu, a zatroskany Maciej Dowbor trzyma ją za rękę. Gwiazda zaznaczyła, że to jedna z nielicznych fotografii które zrobiła, gdy nosiła pod sercem najmłodszą pociechę. - Nie mamy prawie żadnych zdjęć z tego okresu, ponieważ niemal całą ciążę przeleżałam - wspomina.

Aktorka w długim wpisie w mediach społecznościowych podziękowała mężowi za pomoc, którą od niego w tamtym trudnym czasie otrzymała. - Nie przeszłabym tego wszystkiego, gdyby nie wsparcie mojego męża. Faceci są inni. Z pozoru często bardziej zamknięci, ale jedno wiem na pewno - największe wsparcie otrzymałam od niego! Na zawsze zapamiętam te chwile, w których prowadziliśmy najtrudniejszą walkę w naszym życiu o nasz najmłodszy cud! I wiem, że gdyby nie Ty i Twoje wsparcie, tyle siły bym nie miała! Kocham - zwróciła się wprost do Macieja Dowbora.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego:  Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości