Gwiazdy

Joanna Koroniewska zaskoczyła męża metamorfozą. "Wystarczyło wysłać go do okulisty"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Fani z zaciekawieniem śledzą profile małżonków w mediach społecznościowych i znajdują tam niezwykle inspirujące, ale także zabawne treści. Tym razem internauci mieli szansę przekonać się, że nawet po wielu latach związku można zaskoczyć partnera swoim wyglądem. Okazuje się, że wystarczy wysłać go do okulisty.

Joanna Koroniewska zaskoczyła męża

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są razem już od blisko dwudziestu lat, wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Oboje mają nietuzinkowe poczucie humoru, dlatego bardzo szybko zaskarbili sobie sympatię wielu osób. Małżonkowie są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i regularnie zaskakują fanów zabawnymi relacjami z życia codziennego. Co więcej, niemal na każdym kroku udowadniają, że mają do siebie spory dystans. Najlepszym tego dowodem jest krótkie wideo, które pojawiło się na instragramowym profilu Joanny Koroniewskiej.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

- Czy w długoletnim związku można się nadal zaskakiwać?! W moim przypadku wystarczyło wysłać Macieja Dowbora do okulisty - napisała aktorka pod filmem, prezentującym pierwsze przymiarki okularów. Nie da się ukryć, że małżonkowie zadbali o to, by po raz kolejny rozbawić internautów i dostarczyć im nieprzeciętnej rozrywki. Na nagraniu wyraźnie widać, jak Joanna Koroniewska zmienia się w oczach męża po nałożeniu na nos oprawek wyposażonych w szkła korekcyjne.

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków
Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor rozbawili fanów

W zabawnym poście znalazło się również miejsce na komentarz, dotyczący wyboru oprawek. Joanna Koroniewska przyznała, że jej wybranek fantastycznie prezentuje się w nowym nabytku. Przekornie dodała też, że nie odpowiada jej odcień jego zarostu.

Jak Wam się podoba mój mąż w okularach? Jak dla mnie super, ale mógłby zgolić tę siwą brodę

Nieprzeciętny wpis natychmiast zwrócił uwagę internautów, wywołując prawdziwą lawinę komentarzy. Fani otwarcie przyznali, że gwiazdorska para jak zwykle dostarczyła im powodów do szczerego uśmiechu.

- "Jesteście niemożliwie genialni", "Jak zwykle cudowni i z dystansem", "Jesteście jedyni! Uwielbiam Wasz dystans do siebie i humor", "Kochani, dajecie dowód na to, że można zaskakiwać", "Uwielbiam Państwa oglądać. Uwielbiam to poczucie humoru. Bezpośrednie i, pomimo wszystko, bardzo romantyczne", "Wspaniała para, najprawdziwsza w polskim showbizie" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości