Razem z Ukrainą

Joanna Krupa z mężem wspierają Ukrainę. "Każdy mały gest może uratować i dać nadzieję na lepsze jutro" 

Razem z Ukrainą

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Joanna Krupa

Trudna sytuacja w Ukrainie poruszyła serca wielu osób. Coraz więcej gwiazd z godną podziwu gorliwością angażuje się w niesienie pomocy naszym wschodnim sąsiadom, jednocześnie zachęcając do tego swoich fanów. Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes także nie pozostają obojętni na cierpienie ludzi oraz zwierząt dotkniętych wojną. Modelka opublikowała w mediach społecznościowych poruszający post.

Joanna Krupa i Douglas Nunes wspierają Ukrainę

Joanna Krupa od lat angażuje się w działalność charytatywną. Modelka wspiera rozmaite organizacje, udziela się także m.in. jako obrończyni praw zwierząt, pragnąca odmienić przykry los czworonogów ze schronisk. Nie dziwi zatem fakt, że prowadząca program "Top Model" postanowiła zabrać głos w sprawie niesienia pomocy naszym wschodnim sąsiadom i ich pupilom. Szlachetną postawą wykazał się także jej wybranek, Douglas Nunes.

Wojna w Ukrainie

Ewakuacja dzieci z Charkowa
Ewakuacja dzieci z Charkowa Dzień Dobry TVN
wideo 2/16

- Mój mąż przemierzył kilka tysięcy mil do Polski, by pomagać potrzebującym ludziom z Ukrainy. Jestem bardzo dumna wraz z naszą córeczką, że zdecydowałeś się być przedstawicielem naszej rodziny i brać czynny udział i wspierać potrzebujących. Staramy się pomagać każdego dnia, mimo że zostałam z Asha w US, działamy - - zapewniła Joanna Krupa w poruszającym poście na Instagramie. - Jest to straszna tragedia, przez którą cierpią niewinni ludzie i zwierzęta - dodała gwiazda.

Zobacz wideo: Joanna Krupa o największych miłościach swojego życia

Joanna Krupa o największych miłościach swojego życia
Joanna Krupa o największych miłościach swojego życia Dla Joanny Krupy, znanej modelki, najważniejsza jest rodzina. Nie wyobraża sobie życia bez córki i męża.

Joanna Krupa o pomocy na rzecz Ukrainy

W rozległym wpisie Joanna Krupa zwróciła uwagę na fakt, że coraz więcej osób decyduje się wesprzeć obywateli Ukrainy. Modelka wyraziła uznanie dla wszystkich rodaków, którzy z godnym podziwu zapałem podejmują się szlachetnych działań i nie wahają się wyrażać solidarności z sąsiadami zza wschodniej granicy.

- To piękne, że w takich chwilach wszyscy się jednoczymy! Jestem bardzo dumna z Polaków, to co się wydarzyło pokazuje, jak wspaniałym narodem jesteśmy, dajemy przykład i inspirujemy ludzi z całego świata do pomocy. W tak trudnych czasach wszyscy pokazują, jak pięknymi są ludźmi, pomagając ludziom oraz zwierzętom! Ja od pierwszego dnia działam i staram się robić wszystko, co w mojej mocy, by dołożyć "swoją cegiełkę". To, co się dzieje, daje mi nadzieję na lepsze życie dla naszych dzieci i pokazuje, jak wspaniałymi ludźmi jesteśmy, czy to wpłacając złotówkę, robiąc kanapki, czy nawet wspierając dobrym słowem. Pamiętajmy, każdy mały gest może uratować i dać nadzieję na lepsze jutro  - napisała prowadząca program "Top Model" pod nagraniem, przedstawiającym czułe spotkanie w gronie najbliższych.

Internauci nie pozostali obojętni na ważny przekaz. Wielu z nich zgodziło się z opinią modelki, jednocześnie chwaląc jej zaangażowanie w pomoc potrzebującym.

"Macie cudowne serce. Wszystkiego dobrego dla was", "Pani Asiu, bardzo mi Pani imponuje swoją postawą (...). Widać, że jest Pani dobrym człowiekiem. Gratuluję", "Macie wspaniałe serca", "Dziękujemy Joanno. Dziękujemy Twojemu mężowi. Jesteście oboje wspaniałymi ludźmi. Wasza córeczka będzie z Was dumna. My Polacy też jesteśmy dumni Ciebie i z Twojego małżonka", "Pięknie. Wiedziałam, że na Panią można liczyć" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości