wsparcie

  Na pytania odpowiedział Ernest Wencel, rekruter.

  Nie zabrakło słów wsparcia.

  Psycholog wyjaśnia, jak przeprowadzić ją komfortowo zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

  Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale odnalazła się w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Na jej wielki debiut u boku Krzysztofa Skórzyńskiego z niecierpliwością oczekiwali nie tylko widzowie, ale także ukochany mąż. - Wiedziałem, że jest to spełnienie jej marzeń - przyznał Radosław Majdan, który w ważnym dniu obserwował żonę zza kulis programu.

  Jej społeczna postawa budzi szacunek u przyjaciół i sąsiadów.

  Gabriela Kamińska jako osoba wrażliwa na ludzkie cierpienie postanowiła wykorzystać swoje zdolności w pomocy potrzebującym. Daje pacjentom po wypadkach i nowotworach nie tylko nowe twarze i kończyny, a Amazonkom - piersi, ale przede wszystkim nadzieję. - Zajmuję się osobami cierpiącymi z widocznymi ubytkami - przyznaje w cyklu "Siła jest kobietą".

  Jerzyk ma zaledwie lata, a już toczy trudną walkę z chorobą nowotworową. U chłopca lekarze stwierdzili dysplazję i padaczkę, a z czasem wykryli glejaka mózgu. Diagnoza niesie za sobą konieczność wykonania kosztownej operacji w niemieckiej klinice. Trwa zbiórka pieniędzy na ten cel. Zobacz, jak możesz pomóc.

  "Tutaj biegasz, by zorganizować zapasy, a tam ludzie giną".

  Jolanta Jurkowlaniec jest restauratorką. Jak wyglądała jej droga do sukcesu?

  "Kocham ludzkie serca i dusze".

  Teraz chcą zacząć wszystko od nowa w Polsce.

  Muzycy zagrają serię charytatywnych koncertów, a pieniądze przekażą na pomoc ukraińskiej armii.

  Słabość do szybkich samochodów można przekuć w szlachetne działania, mające na celu wsparcie chorych dzieci i młodzieży. Z takiego założenia wyszli organizatorzy wypraw motoryzacyjnych, które każdego roku pozwalają zebrać środki na leczenie najmłodszych.

  "Na wieść o wojnie pojawił się pierwszy odruch ludzki".

  Od początku rosyjskiego ataku na Ukrainę, wiele firm stara się wspierać walczący kraj, jego armię i mieszkańców. Wsparcia udziela również firma Google, która tym razem postanowiła przekazać 43 tys. laptopów. Do kogo trafią?

  Obie dziewczyny nie tylko kochają sport, ale także wzajemnie sobie kibicują. Jak wyglądało ich dzieciństwo?

  Wybór szkoły średniej, czy kierunku studiów to wyzwanie przed jakim stają dzieci w wieku nastu lat. O tym, czy w tym wieku, taka decyzja powinna być już jasno określona i jak wspierać w jej podejmowaniu swoje dziecko, opowiedziała w programie Dzień Dobry TVN, psycholog dziecięca i terapeutka Paulina Mierzejewska.

  W obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainę życie wielu osób z dnia na dzień uległo zmianie. Rodziny przybywające do Polski w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia muszą uporać się z licznymi problemami. W tej trudnej sytuacji rodzice zastępczy i podopieczni ukraińskich domów dziecka mogą liczyć na pomoc Fundacji UNAWEZA.

  Monika Wiela spełnia amerykański sen poprzez niesienie pomocy potrzebującym. W ramach charytatywnego projektu zachęca ludzi do dzielenia się niepotrzebnymi ubraniami, butami czy zabawkami.

  Adam Sztaba kolejny raz udowadnia, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Po utworze "Co mi Panie dasz" nagranym z orkiestrą złożoną z ponad 700 muzyków, nadszedł czas na nowości. Muzyk prezentuje własną kompozycję "Mamy siebie", która jest symbolem wsparcia polskich artystów dla Ukrainy. Jak wyglądała współpraca? O tym opowiedzieli nam Katarzyna Moś, Andrzej Piaseczny oraz Adam Sztaba.

  Matki z małymi dziećmi mogą tam otrzymać cenną pomoc.

  Przypadek sprawił, w to właśnie w tej miejscowości znalazły swój nowy dom.

  Co dla rodziców oznacza utrata dziecka? Jak zrozumieć towarzyszące im emocje?

  Ksiądz z Bielan zachęcał wiernych do wspólnego śpiewania.

  "Od psycholog usłyszałam: 'Skończy w poprawczaku'"

  Nagranie zobaczyło już 50 milionów osób.

  "Chcieliśmy, żeby pomoc dostali ludzie, którzy uciekli przed wojną".

  W ukraińskich szpitalach kończą się leki, opatrunki i inne przybory niezbędne do udzielania pomocy pacjentom. W odpowiedzi na ten problem polscy artyści zdecydowali się zorganizować wyjątkową akcję. "Serca dla serc" to szlachetna inicjatywa mająca na celu wsparcie placówek medycznych zza naszej wschodniej granicy.

  Trudna sytuacja w Ukrainie poruszyła serca wielu osób. Najlepszym tego dowodem są szlachetne inicjatywy, które powstają z myślą o wsparciu naszych wschodnich sąsiadów. Marsz zorganizowany w Warszawie przez Roberta Korzeniowskiego to kolejne wydarzenie, będące wyrazem solidarności z obywatelami dotkniętego rosyjską agresją kraju.

  Kiedy przychodzimy na świat, rodzice starają się zapewnić nam jak najlepsze warunki życia i dokładają wszelkich starań, by niczego nam nie brakowało. Z czasem może się jednak okazać, że to oni potrzebują naszej pomocy, także finansowej.