Joanna Krupa pokazała urocze rodzinne zdjęcie. Do kogo jest podobna jej córka?

Joanna Krupa w studiu Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa w ostatnim czasie w mniejszym stopniu korzysta z mediów społecznościowych. Teraz postanowiła jednak zaskoczyć swoich fanów i opublikowała urocze zdjęcie z mężem i córką. Do kogo bardziej jest podobna Asha-Leigh?

Joanna Krupa o rodzinie

Odkąd Joanna Krupa urodziła dziecko, jej życie odmieniło się o 180 stopni. Modelka każdą swoją wolną chwilę poświęca córce, która jest jej oczkiem w głowie. Prowadząca "Top Model" uważa, że bycie rodzicem to dar i jeden z najpiękniejszych prezentów na świecie, o jakim kobieta może marzyć. A jaką jest mamą?
- Myślę, że bardzo dobrą, miłą i kochaną, choć gdy trzeba, potrafię być ostra, stanowcza. Nie chcę żeby moje dziecko było zepsute, rozpieszczone, żeby wyrosło na osobę, która uważa, że wszystko dostanie bez ciężkiej pracy . Chcę zrobić wszystko, żeby wyrosła na dobrego człowieka, wrażliwego na dobro zwierząt i ludzi. Żeby była niezależna. Wychowując ją, wyznaczam granice i uczę rutyny - mówiła Joanna Krupa w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Rodzinne zdjęcie Joanny Krupy

To, że Joanna Krupa jest zakochana w swojej córce, widać nawet po zdjęciach, które umieszcza w mediach społecznościowych. Modelka w ostatnim czasie rzadziej publikuje fotografie, ale jeżeli już to robi, najczęściej są to właśnie ujęcia z Ashą-Leigh. W niedzielę, 22 sierpnia prowadząca "Top Model" zaskoczyła jednak swoich fanów i opublikowała zdjęcie, na którym do niej oraz pociechy dołączył Douglas Nunes.
- Zabawne chwile w Teksasie podczas wizyty u babci - napisała Joanna Krupa na Instagramie.
Ujęcie sprawiło, że fani momentalnie zaczęli się zastanawiać, kogo bardziej przypomina córeczka pary. W komentarzach pisali: "Malutka jest taka piękna i tak podoba do Ciebie Asia, że o Boże! Rozpływam się", "Jesteście piękną rodziną", "Mała Asia jest cudowna", "Masz super córeczkę i super faceta" czy "Nie ma nic lepszego, niż bezwarunkowa miłość dookoła".
Czy według was Asha-Leigh jest kopią swojej mamy?
Zobacz także:
Zobacz wideo: Joanna Krupa o największych miłościach swojego życia
Autor: Sabina Zięba

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości