pomoc dla zwierząt

    pomoc dla zwierząt

    Kiedy jesteśmy świadkami wypadku lub widzimy, że komuś dzieje się krzywda, dzwonimy na numer 112. Gdzie szukać pomocy, jeśli poszkodowany został zwierzak? W takich sytuacjach niezwykle przydatna będzie aplikacja Animal helper. Na jakiej zasadzie będzie działała i kiedy będzie można pobrać ją na telefon? W Dzień Dobry TVN na ten temat rozmawialiśmy z Adamem Van Bendlerem, stand uperem i założycielem fundacji "Psia Krew" oraz Pawłem Gebertem, z fundacji "Psia krew".

    To miejsce powstało z wielkiej miłości i pasji do zwierząt. Wszystkie zwierzęta, które znalazły się w tym miejscu zostały uratowane. Dziennikarz Mateusz Hładki odwiedził w Aleksandrę Gruszczyńską i Arka Sypułę w ich "Zwierzęcej Arkadii" w Pszczynie. Skąd dowiadują się, że zwierzę jest w potrzebie? Ile lat działa ich fundacja? I jak się poznali?

    Olga Frycz, w towarzystwie niechcianych i zapomnianych zwierzaków: Bianki i Kapsla, spotkała się w Łodzi z dziennikarką Dzień Dobry TVN Kingą Burzyńską. Czy uda się nam znaleźć - z Waszą pomocą - dom dla tych sympatycznych psiaków? Czy to prawda, że Ola Frycz chciałaby zostać psychologiem zwierząt?