Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan komentuje konflikt z Kubą Wojewódzkim. "Stanąłeś w obronie swojej kobiety"

Gwiazdy

Źródło:
plejada.pl
Małgorzata Rozenek-Majadan

Małgorzata Rozenek-Majdan była gościnią podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. W rozmowie z dziennikarzami wyjawiła, jak przekazuje dzieciom informacje dotyczące wojny w Ukrainie oraz odniosła się do konfliktu z "Królem TVN-u". - Nawet dopatrzyłam się takiej części człowieczeństwa w tobie - przyznała.

Małgorzata Rozenek-Majdan o wojnie w Ukrainie

Spotkanie Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego z Małgorzatą Rozenek-Majdan rozpoczęło się od rozmowy na temat rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Jak przyznała prezenterka, to jej mąż Radosław Majdan dba o to, by w domu panował spokój. "Perfekcyjna Pani Domu" stara się w odpowiedni sposób przekazywać informacje starszym synom: 16-letniemu Stanisławowi i 12-letniemu Tadeuszowi.  

- Rozmawiamy z nimi jak rodzina, która spędza ze sobą dużo czasu. (...) To jest tak, że robią sobie coś do jedzenia, rzucają pytanie, a ty na nie odpowiadasz, starając się ich nie denerwować. Szczególnie że Staś jest osobą, która jest bardzo emocjonalna i wrażliwa, i jest typem, który trzeba chronić przed złymi wiadomościami. Z drugiej strony jest też bardzo empatyczny i potrzebujący prawdziwej rozmowy, nie dałby się zrzucić - tłumaczyła Małgorzata Rozenek-Majdan.

- Z ogromnym podziwem patrzę na swoich synów i pokolenie, jakim oni są. (...) Są bardziej pro przyjacielscy, pro pokojowi. Moje dzieci nie widzą romantyzmu wojny (...) W klasie u Stasia jest Misza, który ma koleżankę, która w Kijowie siedziała w schronie i stracili z nią kontakt. To było jego pierwsze zderzenie z rzeczywistą wojną, bo dopóki to są newsy, które się pojawiają na paskach w telewizji, to jest inny odbiór - dodała.

Zobacz wideo: Wojna w Ukrainie

Wojna w Ukrainie

Ewakuacja dzieci z Charkowa
Ewakuacja dzieci z Charkowa Dzień Dobry TVN
wideo 2/16

Przy okazji tego wątku "Perfekcyjna Pani Domu" oceniła pomoc Polaków. - Polacy naprawdę porwali się do reakcji tak, jak w takiej sytuacji należy, co jest chwalebne i z czego jestem dumna (...) Bardzo by mi zależało, żeby państwo stanęło na wysokości zadania i dogoniło obywateli, którzy pokazali, że potrafią, że chcą, że wiedzą, gdzie jest dobro - przynała w nagraniu.

Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się do konfliktu z Kubą Wojewódzkim

W dalszej części Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się do konfliktu z Kubą Wojewódzkim, który wywołał niemałe poruszenie w sieci.

- Powiem ci, że dużo osób dzisiaj wykonało do mnie telefon: "Dlaczego jesteś w stanie ogarnąć to, że idziesz teraz gadać z gościem, który mówił o tobie różne rzeczy, nie do końca prawdziwe?". Sama sobie zadałam to pytanie. Właśnie dlatego: mam wrażenie, że to było zrobione z miłości - uzasadniła "Perfekcyjna Pani Domu". - Nawet dopatrzyłam się takiej części człowieczeństwa w tobie. (...) Ta reakcja była w jakichś sposób uzasadniona tym, że w twoim urojonym świecie w tym momencie to miało taki, a nie inny wydźwięk. Stanąłeś w obronie swojej kobiety. Miłość zawsze jest numerem jeden - dodała.

- Czekałem na to 53 minuty, żebyś to powiedziała – skwitował Kuba Wojewódzki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości