Gwiazdy

Tomasz Oświeciński zamieszkał w nowym domu. "Córka ma oddzieloną sypialnię i pokój dzienny"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Mateusz Hładki
W nowym domu Tomka, Oli i Mai Oświecińskich
W nowym domu Tomka, Oli i Mai Oświecińskich Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

W życiu Tomasza Oświecińskiego zaszły ostatnio poważne zmiany. Aktor i jego najbliżsi po wielu miesiącach oczekiwania przeprowadzili się do nowego domu. Wnętrze budynku zostało urządzone z dbałością o każdy detal. Przekonał się o tym Mateusz Hładki, który złożył wizytę w tym niezwykłym miejscu.

Tomasz Oświeciński zamieszkał w nowym domu

Tomasz Oświeciński i jego bliscy z niecierpliwością czekali na przeprowadzkę do nowego lokum. Budowa imponującej posiadłości pod Warszawą zajęła blisko rok. Gustowne wnętrza zostały zaaranżowane zgodnie z oczekiwaniami całej rodziny.

- Ten dom jest przeciwieństwem naszego poprzedniego mieszkania, gdzie dominowała czerń z szarością. Tutaj rzeczywiście postaraliśmy się, żeby było jasno - wyjaśniła Aleksandra Oświecińska, a jej słowa natychmiast spotkały się z potwierdzeniem ze strony męża. Tomasz Oświeciński podkreślił, że zależało mu na przeprowadzce do miejsca, w którym cała rodzina będzie mogła cieszyć się dużą swobodą.

- My lubimy duże pomieszczenia. Nasza rodzina nie jest duża, bo mamy jedną córeczkę kochaną, mamy dwa psy, przybędzie niedługo trzeci - zdradził aktor.

Tomasz Oświeciński o nowym domu

W nowym domu Tomasza Oświecińskiego znalazło się miejsce na elegancką kuchnię, doskonale wyposażoną siłownię, kilkudziesięciometrowy pokój kąpielowy i dodatkową, niezwykle praktyczną garderobę. Aktor i jego żona zatroszczyli się również o potrzeby swojej nastoletniej córki, Mai.

- Uznaliśmy, że fajnie, jak będzie miała oddzieloną sypialnię i pokój dzienny, gdzie będzie mogła przebywać ze swoimi koleżankami - wyjaśniła Aleksandra Oświecińska. Dodała też, że marzy o tym, by pociecha jak najdłużej korzystała z nieprzeciętnie urządzonej przestrzeni - Oby córka z nami jak najdłużej mieszkała, bo po co nam taki duży dom - oceniła żona aktora.

Przeprowadzka to początek nowego rozdziału dla całej rodziny. Tomasz Oświeciński nie ma wątpliwości, że wspólnie z bliskimi doskonale odnajdzie się w domu pod Warszawą. - Tyle nas to kosztowało nerwów i wysiłku, że nie mam takiego pomysłu, żeby zmienić to miejsce zamieszkania. W ogóle tu super jest, więc bardzo się cieszymy - podsumował aktor.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości