Gwiazdy

Joanna Koroniewska świętuje 4. urodziny córki. "Elsa w Hiszpanii?"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zabrali dzieci do Hiszpanii. W trakcie pobytu na półwyspie Iberyjskim ich najmłodsza córka obchodziła 4. urodziny. Z tej okazji rodzice wyprawili jej niezwykłe przyjęcie. Tematem przewodnim była Elza z "Krainy lodu". - Jezu u nas to samo - skomentowała Weronika Rosati.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wypoczywają w Hiszpanii

Joanna Koroniewska wraz z całą rodziną wybrała się na zimowe ferie do Hiszpanii. Choć temperatura tam nie rozpieszcza, bo w miejscu, gdzie przebywają, słupki nie przekraczają 18 st. C, to i tak bawią się znakomicie. Aktorka na przekór pogodzie wkłada bikini i idzie na plażę. - Nawet nie wiecie, ile kosztowało mnie zrobienie tego zdjęcia. Jak myślicie - ile mamy stopni? - napisała pod jednym z ostatnich postów.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Joanna Koroniewska wyprawiła córce urodziny

Podczas ferii 10 lutego Helenka - najmłodsza córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora świętowała 4. urodziny. Z tej okazji rodzice wyprawili jej niezwykłe przyjęcie, a zdjęcia dopiero trafiły do sieci. Dzięki relacji widzimy, że "sprowadzili" Elzę z "Krainy lodu" do Hiszpanii! Nie zabrakło też sukienek dla małych uczestników imprezy inspirowanych kreacją księżniczki oraz tortu z jej wizerunkiem.

4 URODZINY HELENY- ELZY! (...) Czy Wy też po dzieciach widzicie jak szybko płynie czas?! Dziękuję po raz kolejny @anikadab za mistrzowski i PRZEpyszny tort!

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków
Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Księżniczka Elza zdobyła serca najmłodszych. Jej wizerunek zdobi szkolne akcesoria, pościele, a imprezy inspirowane "Krainą lodu" są prawdziwym hitem. Choć rodzice mogą mieć już dość, to czego się nie robi dla córek. - Jezu u nas to samo - napisała Weronika Rosati. - Elsa w Hiszpanii? - zaśmiał się Rafał Szatan.

Seria fotografii z urodzinowego przyjęcia przypadła do gustu wielu fanom aktorki, którzy ochoczo składali życzenia jej córce. "Wszystkiego najlepszego dla córeczki", "Dużo zdrowia, miłości i radości dla Helenki", "Samych cudowności dla Helenki" - czytamy.

Wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości