Gwiazdy

Małgorzata Socha pokazała męża: "Patrzcie jakiego Przystojniaka spotkałam"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska

Małgorzata Socha, jak wiele polskich gwiazd, wyruszyła na narty. W górach jest z przyjaciółmi oraz z mężem. Aktorka wstawiła w mediach społecznościowych zdjęcie z ukochanym, a w komentarzach zawrzało.

Małgorzata Socha z mężem

Małgorzata Socha cieszy się zimową aurą na stoku wraz z przyjaciółmi oraz z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim. Na jej profilu możemy podziwiać zdjęcia nieziemskich widoków gór. Pojawiła się także fotografia z ukochanym. - Patrzcie jakiego Przystojniaka spotkałam. Ciekawe skąd go znam?? - napisała żartobliwie aktorka.

W komentarzach internauci zostawili wiele ciepłych słów pod adresem męża aktorki. Nie zapomnieli wspomnieć także o tym, że para doskonale razem wygląda na zdjęciu. - "Pamiętam jak w 2003 chyba, pojechałam na wakacje do Tunezji. Siedzieli państwo przy stoliku obok. Już wtedy się miło na was patrzyło. Pozdrawiam słonecznie z Omanu", "Piękna para, podziwiam Cię, pomimo sławy jesteś po porostu sobą, naturalna, prawdziwa. Tak trzyma", "Piękni i młodzi", "Cudowni" - czytamy we wpisach.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Małgorzata Socha - rodzina

Małgorzata Socha w 2008 roku poślubiła Krzysztofa Wiśniewskiego, inżyniera. Mają troje dzieci. Zosia urodziła się w 2013 roku, cztery lata później na świat przyszła Barbara, a rok później Stanisław.

Aktorka bardzo rzadko pokazuje swoją rodzinę w mediach społecznościowych czy na oficjalnych wyjściach. Sama jest bardzo medialna, ale pilnuje, by jej życie prywatne nie było przedmiotem dyskusji. Dlatego zdjęcie z mężem tak bardzo zainteresowało fanów gwiazdy.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości