Weronika Rosati na planie hollywoodzkiej produkcji. "To wspaniały film o miłości w czasie wojny"

Autor:
Adam
Barabasz
Weronika Rosati

Weronika Rosati konsekwentnie dąży do zbudowania pozycji w amerykańskiej branży filmowej. Na ekrany kin za oceanem właśnie wszedł film z jej udziałem. Aktorka pochwaliła się fotosami z planu w mediach społecznościowych. Z gratulacjami pośpieszyli Julia Wieniawa, Julia Kuczyńska i Tomasz Oświeciński.

Weronika Rosati w polsko-amerykańskiej produkcji

Weronika Rosati jako jedna z niewielu polskich aktorek u szczytu popularności zdecydowała się spróbować swoich sił poza granicami Polski i wydeptuje swoje ścieżki w amerykańskiej "fabryce snów". Aktorka ma teraz niemałe powody do radości - po specjalnym pokazie do kin za wielką wodą wszedł film z jej udziałem. W produkcji "I'll find you" wciela się w małą, ale znaczącą rolę Grety Huber, żony generała Hubera - w tej roli Stephen Dorff, znany m.in. z "Blade. Wieczny łowca" i "Detektywa".

- Wczoraj w Los Angeles odbył się pokaz specjalny dla ekipy filmu "I'll find you", polsko-amerykańskiej produkcji, w której miałam przyjemność grać u boku m.in. Stephena Dorffa, Stellan Skarsgaard i Leo Stuttera - napisała na Instagramie aktorka. - To wspaniały film o miłości w czasie wojny, który właśnie wchodzi na ekrany w USA. Jestem bardzo szczęśliwa, że niedługo będziecie mogli zobaczyć nasz film również w Polsce - dodała.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

Fani i obserwatorzy gwiazdy pośpieszyli z gratulacjami. Uwagę przyciągał też fakt, że w charakteryzacji z lat 40. Weronika Rosati wygląda naprawdę zjawiskowo. "Jesteś stworzona do takich ról", "Gratulacje Weroniczko, jesteś utalentowana i piękna", "Super stylizacja, nie do poznania" - pisali zauroczeni.

"Znajdę Cię" - film z Weroniką Rosati

Film jest opowieścią o Robercie Pułaskim i Rachel Rubin. Jako dzieci spotykają się w szkole muzycznej w tętniącej życiem, wielokulturowej Łodzi. Czas upływa im na beztroskich zabawach i marzeniach o koncertach w największych salach na świecie. A zwłaszcza w prestiżowej Carnegie Hall w Nowym Jorku. Na drodze do realizacji marzeń staje wojna.

Obraz wyreżyserowała Martha Coolidge. Za scenariusz odpowiadała Bożenna Intrator i David S. Ward. W filmie oprócz Weroniki Rosati pojawia się również m.in. Małgorzata Kożuchowska, Maciej Zakościelny, Jacek Braciak, Kamil Kula i Monika Dryll. Obraz miał premierę w 2019 roku, jednak wówczas był prezentowany głównie na festiwalach filmowych.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz / East News

Pozostałe wiadomości