Gwiazdy

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Zbigniew Zamachowski i Piotr Polk o historii wyjątkowej przyjaźni

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Szalona komedia o męskiej przyjaźni
Szalona komedia o męskiej przyjaźni Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

To idealna komedia dla miłośników romantycznych historii. Od niedawna w kinach króluje "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", czyli kontynuacja kultowego hitu z gwiazdorską obsadą.

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Po ogromnym sukcesie pierwszej części filmu  – "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", na planie ponownie spotkali się: Alicja Bachleda CuruśMikołaj RoznerskiZbigniew ZamachowskiMaciej ZakościelnyPiotr Głowacki oraz Leszek Lichota. Do obsady dołączyły Karolina BruchnickaKatarzyna Skrzynecka oraz Joanna Jarmołowicz.

Pierwszą część serii obejrzało w kinie 1,1 mln widzów, a telewizyjną premierę - 3,2 mln. Produkcja królowała również w serwisach VOD i na platformach streamingowych w Polsce. "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" wyreżyserował Sylwester Jakimow. Za scenariusz odpowiadali m.in. Alina Puchała i Adam Musielski. Komedia to produkcja MTL Maxfilm. Film został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

W kolejnej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

Zbigniew Zamachowski i Potr Polk - historia przyjaźni

Przy okazji niedawnej premiery filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", Zbigniew Zamachowski i Piotr Polk gościli w studiu Dzień Dobry TVN. Panowie odnosząc się do granych przez siebie postaci, opowiedzieli historię swojej przyjaźni. Aktorzy przez 15 lat grali razem w spektaklu "Klub hipochondryków", wystawianym w stołecznym Teatrze Syrena.

- Istotą naszych spotkań od 40 lat jest to, że najmniej mówimy o zawodzie. Znajdujemy balans między rzeczywistością, a tym, czym zajmujemy się na co dzień - mówił Zbigniew Zamachowski.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości