Gwiazdy

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał zdradzili płeć dziecka. "Jesteśmy wzruszeni i bardzo zaskoczeni"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał

Małgorzata Heretyk, znana widzom TVN7 z serialu "19+", zorganizowała huczne przyjęcie, na którym zgodnie z panującą modą, poznała płeć dziecka. Ku radości fanów, impreza została skrupulatnie zrelacjonowana w mediach społecznościowych. Przyszli rodzice nie kryli zachwytu z radosnej nowiny.

Małgorzata Heretyk jest w ciąży

Małgorzata Heretyk-Musiał poinformowała o swojej ciąży za pośrednictwem Instagrama. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie w czarnym body, osłaniającym ciążowe krągłości.

- Trzymaliśmy to w sekrecie - napisała przyszła mama, prezentując wydruk badania USG. - Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i wdzięczni za ten skarb. Cieszymy się, że możemy podzielić się z wami tą cudowną wiadomością - zaznaczyła.

Zaledwie tydzień później przyszli rodzice zorganizowali przyjęcie, w czasie którego poznali płeć dziecka. Nie zabrakło gadżetów w różowym i niebieskim kolorze. Jak zapewniała swoich fanów Małgorzata, również dla niej samej ta informacja do samego końca pozostawała tajemnicą. Ostatecznie stało się jednak jasne, że wkrótce na świecie pojawi się dziewczynka.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Jesteśmy wzruszeni i bardzo zaskoczeni - przekazała redakcji dziendobry.tvn.pl Małgorzata Heretyk. - Większość z naszej rodziny sugerowała, że będzie chłopczyk, dlatego nastawialiśmy się, że zobaczymy niebieskie konfetti. Ale ja cichutko od zawsze marzyłam o dziewczynce. Wiadomo, że najważniejsze jest, żeby dzidziuś był zdrowy - podkreśliła przyszła mama.

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał

Para poznała się na planie serialu "19+". Wspólnie wyruszyła również w podróż w programie "Ameryka Express", gdzie dała się poznać z nieco innej strony. W ostatecznej klasyfikacji zajęła 4. miejsce.

21 sierpnia 2020 zakochani wzięli ślub. Zdjęć z ceremonii nie zabrakło w mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Filutowski / x-news

Pozostałe wiadomości