Gwiazdy

Joanna Koroniewska podzieliła się radami na udany związek. Niektóre zaskakują

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Aktorka podzieliła się ze swoimi fanami receptą na udany związek. Kilka znajdujących się na niej punktów może zaskakiwać. - Wspólne zainteresowania łączą, ale jeszcze bardziej ich brak - stwierdziła z przymrużeniem oka gwiazda.

Związek Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Osoby szukające sensacji na próżno biorą się za przeglądanie mediów społecznościowych Joanny Koroniewskiej. Aktorka od wielu lat pozostaje w związku małżeńskim z Maciejem Dowborem i nic nie wskazuje na to, aby gwiazdorska para miała się rozstać. Wręcz przeciwnie - zakochani na bieżąco dzielą się z fanami swoją miłością.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Teraz Joanna Koroniewska postanowiła podzielić się z obserwującymi zestawem wskazówek, które pozwalają jej pielęgnować relację z mężem. Niektóre z nich są bardzo nietuzinkowe.

Joanna Koroniewska zdradza przepis na udany związek

- Jeśli zastanawia Cię, jak to możliwe, że pary tyle lat ze sobą wytrzymują, przeczytaj UWAŻNIE instrukcję - zaczęła swój najnowszy post aktorka. Już pierwsza rada na liście może zaskakiwać. Joanna Koroniewska poleca parom, aby dużo czasu spędzały osobno. Jej zdaniem wygospodarowanie w życiu własnej przestrzeni, której nie dzieli się z partnerem, umacnia miłość, a "wspólne zainteresowania łączą, ale jeszcze bardziej ich brak".

- Pamiętaj, nie ma sensu tłumaczyć i dyskutować, radzę pokazywać - zazwyczaj są w stanie lepiej zrozumieć. Różnice też są istotne - jeśli twój partner jest np. oszczędny, ty MOŻESZ być rozrzutna, bo przecież najważniejsza jest w związku równowaga. Jeśli ciągle siedzi z nosem w telefonie i nie zwraca na Ciebie uwagi - rób to samo, bo i tak nie zauważy, a dopiero potem zrób mu wyrzuty - czytamy w poście gwiazdy. - I pamiętaj - jesteś najlepsza, bo z nim wytrzymujesz!! To Twoja największa siła! - stwierdziła na koniec aktorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości