Gwiazdy

Jakob Kosel z ukochaną publikują zabawne zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Fani twierdzą: "To jest genialne"

Gwiazdy

Choć od kilku miesięcy wiadomo, że Jakob Kosel i Ciocia Liestyle, czyli Agnieszka Wilczewska, spodziewają się dziecka, zakochani nie publikują w mediach społecznościowych wielu wspólnych zdjęć. Znana ze swojego poczucia humoru para pokazuje jednak zabawne ujęcia nawiązujące do tego, jak oczekują narodzin maluszka. Fani pokochali te fotografie!

Dziecko Jakoba Kosela i Cioci Liestyle

Wiadomo, że zakochani już niebawem przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Agnieszka ma już sporych rozmiarów brzuszek, którym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Nie narzeka na dolegliwości związane z ciążą i, jak zawsze, nie opuszcza ją dobry humor.

W mediach społecznościowych - zarówno influencerki, jak i jej "współlokatora" (tak pieszczotliwie Ciocia Liestyle nazywa Jakoba) - cały czas pojawiają się zabawne ujęcia nawiązujące do jej stanu. Ostatnio nawet zamieściła fotografię, porównując siebie do Obelixa. Jej stylizacja zbliżona do bohatera kultowego komiksu zrobiła ogromne wrażenie na fanach.

Zabawne zdjęcia Kosela i Cioci Liestyle

To jednak nie wszystko. Finalista "Top Model" chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z wydatnym już brzuchem influencerki, pokazując go w oryginalny sposób. Ustawia się na ujęciach w takich pozycjach, jakby to on posiadał wydatne krągłości, albo pozuje do fotografii wystylizowany w podobne, jak nie identyczne ubrania.

- To jest taka trochę nowa, młoda influencerska odsłona pokazywania ciążowych brzuchów, bo zazwyczaj jest to tak bardziej na poważnie - stwierdziła w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

Fani są jednak oczarowani takim podejściem do rodzicielstwa. Pod fotografiami pary piszą: "To jest genialne", "Fantastyczni jesteście" czy "Nikt o tym nie pomyślał. Ale każdy potrzebował".

Zdecydowanie wywołują uśmiech na twarzy!

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości