Gwiazdy

Mama Zosi Zborowskiej pokazała urocze zdjęcie. Zdradziła, jak wygląda Nadziejka?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Zofia Zborowska

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para nie pokazała jeszcze, jak wygląda ich pociecha. Zrobiła to za nich mama aktorki, Maria Winiarska.

Jak wygląda córka Zosi Zborowskiej. Zdradziła to mama aktorki

Zosia Zborowska dwa tygodnie temu - za pośrednictwem mediów społecznościowych - poinformowała, że wspólnie z mężem siatkarzem, Andrzejem Wroną zostali rodzicami. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko córka Nadzieja. Aktorka do tej pory nie zaspokoiła ciekawości fanów i nie pokazała zdjęcia córki. Zrobiła to za nią - w dość nietypowy sposób - jej mama aktorka Maria Winiarska.

Artystka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym trzyma noworodka. Z opisu zamieszczonego przez Marię Winiarską dowiadujemy się, że maluch ze zdjęcia to... Zofia Zborowska. - Zdjęcia Wnusi nie wrzucam, ale jakbyście chcieli wiedzieć, jak wygląda Nadziejka…to dokładnie tak, jak @zborowskazofia po urodzeniu ??❤️ P.S. Imię Nadzieja nosiła moja kochana Mama - napisała Maria Winiarska.

Do kogo podobna jest córka Zofii Zborowskiej?

Wpis Marii Winiarskiej bardzo spodobał się internautom. W komentarzach poza życzeniami i gratulacjami dla babci pojawiły się też dywagacje, do kogo mała Nadzieja może być podobna. Cześć komentujących zwróciła uwagę na bujną czuprynę małej Zosi. Niektórzy byli zdania, że Nadzieja odziedziczyła włosy po mamie i też będzie miała loki.

Nie zabrakło też słów uznania dla Marii Winiarskiej. - Pani Marysia jak zawsze klasa i szyk, nawet chwile po porodzie - napisał jeden z internautów.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jak Zosia Zborowska przygotowuje się do roli mamy?

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości