maria winiarska

    maria winiarska

    "I ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską, oraz, że cię nie opuszczę aż do śmierci"- słowa przysięgi małżeńskiej wypowiadane w dniu ślubu mają ogromną wartość. Niestety w wielu przypadkach tracą swoją moc - relacje się psują, małżeństwa rozpadają. Są jednak takie pary, które wypowiedzianą deklarację traktują bardzo poważnie i trwają w związkach małżeńskich wiele lat.

    Zosia Zborowska i Hanna Zborowska-Neves to córki znanej pary aktorskiej: Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. Pierwsza poszła w ślady rodziców i została aktorką, a druga mieszka w Brazylii. Czym się tam zajmuje? Czy Zosia często odwiedza siostrę? Są jakieś tematy, w których się różnią? Od jakiegoś czasu Pani Maria ma swój profil na Instagramie. Jak się miewa jej kariera internetowa? Panie gościliśmy w Dzień Dobry Wakacje.

    Aktorka Maria Winiarska jest dumną właścicielką profilu na jednym z serwisów społecznościowych. Jednak początki obecności w sieci nie były takie łatwe. Dużo problemu sprawiało aktorce wstawianie zdjęć. Poradziła sobie z tym jednak dzięki analogowej ściągawce. Jak ona wygląda? Pani Maria pokazała ją dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Filipowi Chajzerowi. Powiedziała mu również, co daje jej obecność w sieci i ilu ma followersów. Filip miał także okazję spotkać się z innymi seniorami, którzy komputer i media społecznościowe mają w małym palcu. Zobaczcie, co potrafią z nimi robić. Jesteśmy pod wrażeniem.

    Maria Winiarska i Zosia Zborowska - wybuchowy duet w życiu, ale i na scenie. Mama i córka grają w spektaklu Krystyny Jandy. Jest to ich pierwszy wspólny spektakl. Dziewczyny mają w teatrze oddzielnie garderoby. Dlaczego? Zosia jest też gwiazdą social mediów. Na Instagramie śledzi ją aż 100 tys obserwatorów. Influencerką Instagramu jest też mama Maria, którą śledzi 16 tys "astronautów". Kto namówił Marię Winiarską do założenia konta na Instagramie? I jak im się współpracuje? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Basia Pasek.