Gwiazdy

Olga Frycz pokazała, jak spędza czas z córeczką. "Helena zachwycona, to najważniejsze"

Gwiazdy

Olga Frycz

Olga Frycz jest szczęśliwą mamą 3-letniej Helenki. Wkrótce na świat przyjdzie jej kolejne dziecko. Zanim jednak to, w mediach społecznościowych gwiazdy znajdziemy zdjęcia z jej pociechą i porady dla innych mam dotyczące macierzyństwa. Tym razem dowiedzieliśmy się, jak zaaranżować dziecku wolne popołudnie.

Olga Frycz - kariera i życie prywatne

Olga Frycz jest córką znanego i cenionego aktora Jana Frycza. Poszła w jego ślady i również związała się z branżą filmową. Widzowie kojarzą ją z ról w filmach takich jak, m.in. "Wszystko, co kocham", "Miłość na wybiegu" czy też "Płynące wieżowce". Zagrała również w wielu serialach telewizyjnych.

W życiu prywatnym Olga skupia się na macierzyństwie. Oddaje się wychowaniu 3-letniej córki Helenki. Opieką nad nią dzieli się ze swoim byłym partnerem, Grzegorzem Sobieszkiem. Para była ze sobą kilka lat, w sierpniu 2018 roku się zaręczyli, ale ostatecznie związek nie przetrwał próby czasu.

Na początku czerwca tego roku Olga poinformowała swoich fanów, że jest w drugiej ciąży. Instagramerka podkreśliła, że nie boi się samodzielnego macierzyństwa i cieszy się, że jej córka Helena będzie miała rodzeństwo.

Olga Frycz o atrakcjach dla dzieci

Olga Frycz prowadzi instagramowego bloga "toja_mama", gdzie dzieli się z internautami przemyśleniami i poradami dotyczącymi macierzyństwa. Tym razem na warsztat wzięła sposób na spędzenie z dzieckiem weekendowego popołudnia.

- Pytacie jak szukać takich atrakcji w mieście. Ja wpisuję w Google : "atrakcje dla dzieci w Warszawie wakacje sierpień". Dziś na Ursynowie była bajka na trawie. Mi nie bardzo się podobało, ale Helena zachwycona. To najważniejsze - czytamy we wpisie.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Wszystko co kocha Olga Frycz

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości